Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves férfiak, válaszoltok...

Kedves férfiak, válaszoltok nekem az alábbi kérdésekre? Nagyon hálás lennék az őszinte és jóindulatú válaszokért.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy férfi lazán találkozik más nőkkel (baráti viszony), de ha rólam van szó, zavarja, hogy mások azt hiszik, együtt vagyunk (szép nőnek tartom magam, nincs miért szégyenkeznie, ha mások velem látják)?


Ha azt mondjátok egy nőnek, hogy azért nem jöttök össze vele, mert tisztelitek, az azt jelenti, hogy a nő nem elég vonzó a számotokra vagy csak tényleg nem akarjátok kihasználni?


Ha egy férfi azt mondja, bízik bennem, akkor miért tereli el a témát, ha az komolyabbra fordul?


Ha egy férfi azt mondja egy nőre, hogy csinos, akkor az alatt azt is érti, hogy szépnek tartja, vagy tényleg úgy kell értelmezni, hogy csupán csinosnak tartja és kész?


Ha egy férfi bizalmatlan, hogy lehet, hogy mégis közvetlenül viselkedik és hagyja, hogy a másik közel kerüljön hozzá?


Ha egy férfi tudja, hogy mit érez iránta a nő, miért akarja mégis azt, hogy a nő kimondja?


Miért mondja a férfi azt, hogy még bármi történhet? Ezzel akar kíméletes lenni?


Elnézést a sok kérdésért, de nagyon foglalkoztat ez a pár dolog, és a célszemélynek már nem akarom a témát felhozni... Ugyanakkor szeretném lezárni magamban a dolgot és ahhoz jól jönnének a válaszok, hogy ne maradjanak bennem ezek a kérdőjelek. Köszönöm.


2014. ápr. 21. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy egy férfi lazán találkozik más nőkkel (baráti viszony), de ha rólam van szó, zavarja, hogy mások azt hiszik, együtt vagyunk (szép nőnek tartom magam, nincs miért szégyenkeznie, ha mások velem látják)?


--> Vagy rejteget valamit, tehát más nőnek is csapja a szelet, vagy szimplán nem akarja, hogy azt higgyék, együtt vagytok, még ha tetszel is neki? Ki tudja az okot...


Ha azt mondjátok egy nőnek, hogy azért nem jöttök össze vele, mert tisztelitek, az azt jelenti, hogy a nő nem elég vonzó a számotokra vagy csak tényleg nem akarjátok kihasználni?

--> félhet, hogy a kapcsolatotok végkimenetele tönkretenné a jó viszonyt.


Ha egy férfi azt mondja, bízik bennem, akkor miért tereli el a témát, ha az komolyabbra fordul?

--> mert nem biztos az érzéseiben, vagy ha biztos is, abban nem az, hogy te is odavagy-e érte.


Ha egy férfi azt mondja egy nőre, hogy csinos, akkor az alatt azt is érti, hogy szépnek tartja, vagy tényleg úgy kell értelmezni, hogy csupán csinosnak tartja és kész?

--> szépnek tartja


Ha egy férfi bizalmatlan, hogy lehet, hogy mégis közvetlenül viselkedik és hagyja, hogy a másik közel kerüljön hozzá?

--> mert fontos számára a nő, tehát megbízik benne és valamilyen szinten vonzódik hozzá


Ha egy férfi tudja, hogy mit érez iránta a nő, miért akarja mégis azt, hogy a nő kimondja?

--> mert mi férfiak az egyenes beszédből értünk. sosem lehetünk elég biztosak magunkban, tudván, hogy a nők amit mondanak, meg ahogy éreznek az általában teljesen különböző és köze sincs egymáshoz. ha kimondod és nonverbál is kongruens vagy magadhoz, akkor világos nekünk.


Miért mondja a férfi azt, hogy még bármi történhet? Ezzel akar kíméletes lenni?

--> ez lekoptató szöveg lehet többnyire. vagy pedig biztató szöveg mert beszari.

2014. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1: Mert a nők a friendzóne-be rakták őt, azokkal találkozhat bármennyit úgyse lesz semmi komolyabb.


2: Ilyet én sose mondok nőnek, nem tudok válaszolni.


3: Bízik benned, de nem akar egyből fejest ugrani együttélésbe, házasságba stb.


4: Mit kell ezen ennyit kombinálni meg gyökölni? Szépnek, vonzónak tartja...


5: Reménykedik hogy ez a nő más lesz (és mindig csalódnia kell).


6: Mert egyértelmű választ vár. Nem homályos célzást, nem jelképes célzást, nem egyértelmű célzást. CSAK MONDJAD!!!


7: Mert nem bízik benned, de nem zárja ki annak a lehetőségét hogy megbízható vagy esetleg.

2014. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szoval te lefekudnel vele.Ezta s rac tudja is de O nemakar veled?
2014. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy szabály van: egy srác csak akkor vesz komolyan ,ha konkrétan azt mondja ki, hogy :komolyan veszlek és járni akarok veled. Semmi mögöttes tartalmat ne akarj belelátni semmibe. Mindig MAXIMUM annyi van a dologban ,amit kimond a srác. Természetesen sajnos ennél kevesebb is simán lehet: ebben az esetben hazudik ,hogy valamit elérjen nálad...

Szexet. Vagy csak a behódoltságot.

2014. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy egy férfi lazán találkozik más nőkkel (baráti viszony), de ha rólam van szó, zavarja, hogy mások azt hiszik, együtt vagyunk (szép nőnek tartom magam, nincs miért szégyenkeznie, ha mások velem látják)? "

Számos oka lehet.


"Ha azt mondjátok egy nőnek, hogy azért nem jöttök össze vele, mert tisztelitek, az azt jelenti, hogy a nő nem elég vonzó a számotokra vagy csak tényleg nem akarjátok kihasználni?"

Kamu duma. Más oka van. Megint csak millió lehet, és

nem feltétlen az, hogy nem elég vonzó.


"Ha egy férfi azt mondja, bízik bennem, akkor miért tereli el a témát, ha az komolyabbra fordul?"

Lehet bízik, de csak bizonyos dolgokban/mértékben.


"Ha egy férfi azt mondja egy nőre, hogy csinos, akkor az alatt azt is érti, hogy szépnek tartja, vagy tényleg úgy kell értelmezni, hogy csupán csinosnak tartja és kész?"

Egyszerű mint az ék: csinos és kész. Persze nézd meg,

HOGYAN mondja, és figyelj a szemére.


"Ha egy férfi bizalmatlan, hogy lehet, hogy mégis közvetlenül viselkedik és hagyja, hogy a másik közel kerüljön hozzá?"

Mert az esélyt megadja, de attól még nem dugja a fejét

a guillotine alá.


"Ha egy férfi tudja, hogy mit érez iránta a nő, miért akarja mégis azt, hogy a nő kimondja?"

Jó hallani. Bár én személy szerint nem akarom, hogy

ki mondja, azt szeretem, ha én látom rajta. Többet

és, mintha papagájként szajkózná :) (mind2 madár)


"Miért mondja a férfi azt, hogy még bármi történhet? Ezzel akar kíméletes lenni?"

Vagy csak nem kapált el véglegesen.


"Elnézést a sok kérdésért, de nagyon foglalkoztat ez a pár dolog, és a célszemélynek már nem akarom a témát felhozni... Ugyanakkor szeretném lezárni magamban a dolgot és ahhoz jól jönnének a válaszok, hogy ne maradjanak bennem ezek a kérdőjelek. Köszönöm."


Remélem segítettem. Nincsmit.

2014. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Moszuke ***** válasza:

- elsőt nem értem.


- valamilyen okból nem akarok visszaélni a helyzetemmel (megdugni a lányt, vagy összejönni vele) csak ezt szépen fejezem ki. ezen okok lehetnek külső és belső tulajdonságok a lányban illetve egyéb körülmények (szeretem az exem, meleg vagyok, stb)


- azért tereli el a témát mert nem bízik benned, csak felületesen.


- én.. ismétlem ÉN a csinos szót az öltözködésre szoktam használni, a szépet pedig a lányra önmagára ha megérdemli.


- ha én bizalmatlan vagyok egy bizonyos szintig, bizonyos fokon engedek közel valakit.. annál se kevesebb, se több.


- azért akarom, hogy kimondja a nő, hogy szeret mert önértékelési zavarom van és hallanom kell.


- azért mondja, hogy ebből bármi lehet mert bizonytalan. ez tipikus hárító rizsa, hogy teperjél érte. ne tedd hacsak nem szeretsz a vesztedbe futni.

2014. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az első kérdés nem tiszta számomra.

Második: azért mond ilyet, mert: vagy nem jön be neki az illető csaj, vagy csak nagyon tisztelettudónak akarja mutatni magát a pasi.

Harmadik: attól, hogy bízik benned, nem akar ennyire egyértelmű lenni, vagy kínos neki, de szeretne erről beszélni.

Negyedik: Ha azt mondja csinos vagy, akkor csinos vagy + szépnek is tart.

Ötödik: mert szeretne valakiben bízni, és ezt csak úgy lehet ha közel engedi magához.

Hatodik: Mert a férfi hallani is szeretné konkrétan, hogy mi a szitu, biztosra akar menni.

Hetedik: azért mondja, mert lehet még valami, de ő felőle oké a dolog.


Amúgy meg, hozd fel neki a témát nyugodtan, így mehetsz te is biztosra, meg ő is.

2014. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


Ha azt mondjátok egy nőnek, hogy azért nem jöttök össze vele, mert tisztelitek, az azt jelenti, hogy a nő nem elég vonzó a számotokra vagy csak tényleg nem akarjátok kihasználni?

--> félhet, hogy a kapcsolatotok végkimenetele tönkretenné a jó viszonyt.


Ehhez még annyit kérdeznék, hogy a vonzalom akkor a részéről is fennáll és ezek szerint tényleg csak a jövő miatt aggódik?


+ Felmerült egy plusz kérdés bennem: De ha úgyis elutasít, miért fontos, hogy a nő kimondja, mit érez? Ezzel is a barátságot akarja fenntartani?

2014. ápr. 21. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyan biztos, hogy elutasít? Amúgy meg jó tudni, hogy a másik mit érez/gondol rólad. Szóval igen, lehet a barátság miatt.
2014. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Moszuke ***** válasza:

a 4es válaszolót olvasd el még egyszer kérlek mert nagy igazság van benne.

a lányok hajlamosak elfelejteni, hogy mi pasik egyszerűek vagyunk.

igenek és nemek vannak a fejünkben.

nincsenek mögöttes, jajjj nem tudoooom dolgok.

vagy igen.. vagy nem..


a szarakodás mögött is már rég meg van a fejében a válasz csak nem akarja kimondani... és általában azért nem mert a válasz bántana valakit.

2014. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!