Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves férfiak, válaszoltok...

Kedves férfiak, válaszoltok nekem az alábbi kérdésekre? Nagyon hálás lennék az őszinte és jóindulatú válaszokért.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy férfi lazán találkozik más nőkkel (baráti viszony), de ha rólam van szó, zavarja, hogy mások azt hiszik, együtt vagyunk (szép nőnek tartom magam, nincs miért szégyenkeznie, ha mások velem látják)?


Ha azt mondjátok egy nőnek, hogy azért nem jöttök össze vele, mert tisztelitek, az azt jelenti, hogy a nő nem elég vonzó a számotokra vagy csak tényleg nem akarjátok kihasználni?


Ha egy férfi azt mondja, bízik bennem, akkor miért tereli el a témát, ha az komolyabbra fordul?


Ha egy férfi azt mondja egy nőre, hogy csinos, akkor az alatt azt is érti, hogy szépnek tartja, vagy tényleg úgy kell értelmezni, hogy csupán csinosnak tartja és kész?


Ha egy férfi bizalmatlan, hogy lehet, hogy mégis közvetlenül viselkedik és hagyja, hogy a másik közel kerüljön hozzá?


Ha egy férfi tudja, hogy mit érez iránta a nő, miért akarja mégis azt, hogy a nő kimondja?


Miért mondja a férfi azt, hogy még bármi történhet? Ezzel akar kíméletes lenni?


Elnézést a sok kérdésért, de nagyon foglalkoztat ez a pár dolog, és a célszemélynek már nem akarom a témát felhozni... Ugyanakkor szeretném lezárni magamban a dolgot és ahhoz jól jönnének a válaszok, hogy ne maradjanak bennem ezek a kérdőjelek. Köszönöm.


2014. ápr. 21. 21:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az összes választ. Nagyon hálás vagyok értük.


Beszéltem már vele a dologról (őszinte típus vagyok, ezért úgy éreztem, muszáj volt tisztáznom vele), hogy én többet szeretnék. Abban maradtunk, hogy barátok maradunk, mert ő jelenleg nem tudna többet adni nekem, mint amennyit megérdemlek. Csak hát sajnos bennem megmaradtak ezek a kérdések, és már nem akartam tovább firtatni nála a dolgot.


Semmiképpen nem akarok futni utána, ha szeretne tőlem valamit, majd keres. Legalábbis bízom benne, hogy részemről így lesz a helyes. Nehéz így, hogy barátok vagyunk - elvileg. S ő állítása szerint örül, hogy barátok lettünk.

2014. ápr. 21. 22:25
 12/14 A kérdező kommentje:

"Miért vagy olyan biztos, hogy elutasít? Amúgy meg jó tudni, hogy a másik mit érez/gondol rólad. Szóval igen, lehet a barátság miatt."


Erre reagálnék még külön: már előtte puhatolózott, hogy van-e kiszemeltem, de én éreztem, hogy el fog utasítani. Biztatott, hogy ne féljek, stb. Ezért egy idő után úgy döntöttem, tiszta vizet öntök a pohárba, mert fontos számomra a barátságunk. Megtettem, elutasított. De akkor be is vallotta, hogy rájött, mit érzek. Ezért nem értem azóta sem, akkor miért akarta, hogy színt valljak. Semmi értelmét nem látom.

2014. ápr. 21. 22:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Jaa, értem. Jobb tudni, hogy a másik hogyan gondol ránk, szerintem ennyi a titok nyitja. Mert én is hasonló cipőben járok, csak fordítva, mármint fogalmam sincs, hogy most mit is gondol pontosan a csaj.
2014. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen jó, ha az ember tisztázza a dolgokat. Én ebből tanulva arra jöttem rá, hogy jobb minél hamarabb, mert minél több idő telik el, annál jobban "beleéli" magát az ember, hogy lehet valami.


Neked is ezt tudom tanácsolni. Férfiként talán kevésbé lesz kínos. :-) Nekem nagyon nehéz volt lépnem nőként, de nem akartam magamat tovább kínozni a bizonytalanság miatt. Ha keresi a társaságod és kíváncsi rád (tehát meg akar ismerni), az már fél siker, ezt magamból kiindulva tudom.

2014. ápr. 21. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!