Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? Mit lehet...

Ez miért van? Mit lehet tenni? Hogyan lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki barátom több mint 2éve ismerjük egymást nekem,tetszik is es tudnám,szeretni eről ő tud is! Lényeg hogy valamiért nem tud rám pasiként nézni! De nem a külsőm miadt es nem azért mert barátok vagyunk szoval 2.ok kizárva ! De régen amikor megismertem akkor még tudott rám pasiként nézni de hat akkár lett volna bnőm is!

2014. ápr. 21. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem úgy tekint rád, ahogy te szeretnéd, azzal sajnos nem lehet mit csinálni, csak elfogadni... Ezt nem te irányítod, benne vagy kialakul, vagy nem. A ti esetetekben nem, így fogadd el, és lépj tovább.
2014. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Történt valami ami megváltoztatta a véleményét rólad ...
2014. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Friendzone földjéről nehéz visszatérni ...
2014. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az érdekel hogy mit lehet tenni hogy idővel újból kialakuljon az hogy a pasijaként is eltud képzelni mint régeben !
2014. ápr. 21. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell arra gondolnod rögtön, hogy nem néz rád úgy mint anno, lehet csak rossz a meglátásod. Mi van ha pont el kezdett érezni irántad és az érzéseit próbálja el nyomni és ezért látod így. Az érzéseket pedig azért szokták el nyomni a lányok / fiúk is mert sokat csalódtak és félenk az újabb sérelmektől.
2014. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!