Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy érzem h szerelmes vagyok...

Varga Lilla 2000 kérdése:

Úgy érzem h szerelmes vagyok egy nem túl vonzó fiúba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben egyáltalán még csak eszembe se jutott h tetszen. De akkor is sokat beszéltünk, aztán szakitottunk a pasimmal és most egyre többet vagyunk együtt.. Csak az a baj h ha arra gondolok h mi járunk attól általában kifordul a gyomrom.. Mert elég kövér és fogszabajzos... Szóval nem valami vonzó, de mégis ha nem gondolok a külsőjere akk meg rögtön belezugok... :)

2014. ápr. 22. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
zavard el edzeni
2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nesze: [link]


Most komolyan tényleg olvasd el. Ez neked való.

2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha fogszabályzós? Az nem tart örökké. Elég gyerekes hozzáállás.


A kövérségre meg annyit, hogy lehet azon változtatni (általában), csak lehet hogy eddig nem volt miért.

2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ekkor mindig eszembejut, hogy a nőknek nem számít annyira a külső megjelenés... ...és hogy a nők nem képesek szerelem nélkül szexelni... :-)


Istenem mennyi hazugság van az Életben! :-)

2014. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy sem fogsz vele összejönni, mert a lányoknál a külső mindent felülír. Hiába tartotta már engem is jó partinak a belső tulajdonságaim miatt, de a külsőm miatt még egy randira sem jött el velem egy lány sem. Ez a ronda férfiak sorsa, hogy sosem fogja őket egy lány sem szeretni.
2014. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam és eléggé elgondolkoztató :)
2014. ápr. 22. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyél csak vele, csináljatok közös programokat jó sok mozgással és beszélgessetek.

Elég hamar ki fog derülni, hogy összeilletek-e.

2014. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyha valakivel, akit "szeretünk" nem jövünk össze, mert szégyelljük, undorodunk tőle, akkor azt nem szeretjük, szerintem... Nem értem az embereket... :/
2014. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, szerelmes vagyok egy nem túl okos lányba! Mit tegyek?


Minden ok, csak amikor facebookozunk és meglátom a helyesírási hibáit, attól általában elsírom magam. Mert elég ostoba és még a szabályt is pontos j-vel írja. Szóval nem valami okos, de ha ettől eltekintek, akkor rögtön belezúgok... :)

2014. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!