Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok mi tévő legyek?

Szerelmes vagyok mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A csajt már vagy 5 hónapja ismerem,én 17 éves vagyok ő 16éves, jól elbeszélgetünk minden, egyszer elhívtam egy kávéra, olyan jól elvoltunk nem éreztem magam ennyire jól egy csajjal sohasem, fázott átöleltem, közös képet csináltunk,adott egy nyakláncot is, úgy viselkedtünk mint a szerelmesek... A következő nap vártam a suli ellőtt de ő nem jött.. Ezután következő nap elmentem hozzá ,hogy beszélkni szeretnék vele... AZt mondtam neki ,hogy hol volt? Elkezdett kifogásokat találni... És szerinte nagyon rányomultam amikor ölelgettem, nagyon jól érezte magát velem, de azt mondta ,hogy 2 hónapja szakított a barátjával és nbemszeretne újra csalódni...a nyakláncot visszakérte, és egy öleléssel elváltunk.. Mit csináljak nagyon szeretem a csajt... :( a válaszokat előre is köszönöm...NAGYON SZERETEM :)

2014. ápr. 18. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
decukiii :)
2014. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát szerezd meg! nem szabad ott hagynod. keresd néha, légy vele ekdves figyelmes, de nyomulós. idővel beléd fog szeretni, hidd el
2014. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem ne legyél nyomulós. Tényleg beszélgess vele, legyél ott neki minden kötöttség nélkül, egészen amíg látod hogy ezt szívesen fogadja. Aztán előbb-utóbb vagy belátja, hogy neki te kellesz, vagy jelzi hogy nincs rád szüksége, ekkor viszont hagyd ott azonnal.
2014. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most itt a hosszú hétvége, ne irjak rá?
2014. ápr. 18. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Találkozz vele amig nem késő. Velem majdnem ugyanez történt azzal a különbséggel, hogy én utána nem kerestem a lányt és végül összejött valakivel. Hívd el valahova, érezzétek jól magatokat és csókold meg. Lesz ami lesz, veszíteni valód nincs.
2014. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!