Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért van az, hogy nem...

Fiúk, miért van az, hogy nem akartok küzdeni egy lányért?

Figyelt kérdés
Értem én azt,hogy csalódtatok már,de mért várjátok azt,hogy egy lány egyből a karjaitokba ugorjon?

2014. ápr. 23. 11:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
mert sokatok tálcán kínálja magát, ne csodálkozz ha utána senki nem nézi az ilyet már semmibe, egyébként meg általánosítás.
2014. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Te mire számítasz, amikor azt mondod, "küzdeni"? Mit vársz el?

Te hogyan jelzed a férfi felé az érdeklődésedet?

Nem bántás, komolyan kérdezem!


Minden ember más, van férfi akitől már az nagy szó, ha egy szál virágot vesz a nőnek, mert egyszerűen ilyen.

Más meg összehív egy szimfonikus zenekart a nő ablaka alá, és úgy ad szerenádot neki, miközben daru segítségével felemelt, angyalruhába öltöztetett kislányok nyújtják át neki az ablakon keresztül a 100 szálból álló rózsacsokot :)


ó persze ez szélsőség volt, amit leírtam, de neked is értékelned kell, hogy a férfi önmagához képest küzd-e!

2014. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyet is találnék, akiért tényleg megéri küzdeni, azért még Mordorba is elmennék... de ahányszor úgy érzem, hogy találtam egy ilyet, mindig kiderül, hogy nagyon csúnyán tévedtem
2014. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
3. egyet értek veled. Én sem találtam még olyan nőt akiért érdemes küzdeni. Én is csalódtam abba akit azt hittem hogy rendes aranyos lány. Kicsit küzdjenek a lányok értünk!
2014. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
de akkor már normális kapcsolatot nem is akar egy fiú sem?? Egyébként sok fiú barátom miután összejött a csajjal(egy ilyen tálcán kínálom magam fajtával) majd nem sokkal utána szakítottak a fiú leku*vázta a csaj. szóval normális lánnyal nem jön össze de akivel összejön azt meg ő maga ku*vázza le...nem érte a fiúkat..
2014. ápr. 23. 11:37
 6/28 anonim ***** válasza:
dehogynem, ez csak személyiség és elhatározás függvénye.
2014. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

Küzd a fene egy férfiért! Meguntam, h mindig én jelzek, én teremtem meg a helyzeteket, meg h csak várok és várok. Akkor inkább vagyok egyedül. Aki meg csak meg akar döngetni és ezért össze-vissza hazudik, menjen a pokolba. Szintúgy, aki a hátam mögött megcsal és utána hónapokig a képembe mosolyog.

Ezért küzdjek? :D

2014. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Általában nem éri meg nagyon küzdeni. Olyan a legjobb, akiért csak egy kicsit kell, másként neki sem vagyok eléggé az esete, akkor meg minek is?!
2014. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ha te nem mutatsz semmi érdeklődést semmi visszajelzést akkor mi a francnak küzdjön az ember.


A nőnek is tennie kell azért valamit!

2014. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Mit jelent az, hogy küzdeni? Ha semmi érdeklődést nem mutat irántam, akkor biztos nem teperek. Ha meg mutat, akkor a kölcsönös szimpátia alapján ott meg nem nagyon kell küzdeni. Vagy mit vársz, hogy párbajozzak valakivel?
2014. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!