Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért van az, hogy nem...

Fiúk, miért van az, hogy nem akartok küzdeni egy lányért?

Figyelt kérdés
Értem én azt,hogy csalódtatok már,de mért várjátok azt,hogy egy lány egyből a karjaitokba ugorjon?

2014. ápr. 23. 11:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

akiért megéri küzdeni, azért nem kell. gondolom én ezt nőként. már nem úgy, hogy mindenkinek 5 perc után szétteszi a lábát, de mondjuk nem kéreti magát, nem küld vegyes jelzéseket, nem játszadozik, hanem megmondja kerek-perec, hogy neki kell vagy nem kell az adott pasi. ha nem kell, felesleges érte küzdeni, ha kell neki, akkor meg szintén, mert minek? azokért szokás "küzdeni", akik maguk sem tudják, mit akarnak, két vagy több pasi közt őrlődnek, esetleg szakítanak valaki másért, és vissza akarják őket szerezni, meg ilyenek. már ahogy én ezt észrevettem magam körül. aki határozott, tudja mi kell neki, mit tud adni ezért cserébe, és egyáltalán, mit is akar, az megmondja, megkeresi, és nem kell küzdelmekbe bonyolódni a kedvéért.


vagy ha te a küzdelem alatt az udvarlást érted, akkor nyilván igazad van, ez eléggé eltűnt már a világból. sok a könnyű nőcske, a pasik ezekhez szoktak, és már az nagy megerőltetés nekik, ha egy szál virágot kellene adni a nőnek, vagy meghívni egy teára (amiből már rögtön azt veszik le, hogy micsoda pénzéhes kis ribi, a kapcsolat alatt is mennyit kell majd rá költeni, jujj). ez nagyonnagy mértékben a nők hibája is, ne feledjük. azaz nem nőké, inkább csitriké. a pasiknak nyilván nem lesz ellenére, ha egy aránylag kellemes küllemű hölgy letámadja azzal, hogy dugjanak, kábé két perc ismertség után. a pasik meg nyilván ellustulnak, és mivel ilyen nő mindig akad, ezért miért is erőltessék meg magukat igazán?


de hozzátenném, hogy aki tényleg komoly kapcsolatot akar, érzelmekkel meg az egész csomaggal együtt, az igenis tesz érte, és azoknak idővel általában lesz is ilyenje.


csak azt írom, amit a környezetemben látok, hogy valahol Timbuktuban vagy a világ egyéb más részein ti mit tapasztaltok, arról nem tehetek.


üdv.

2014. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
#11: ez teljes mértékben igaz. Csak, tudod, nem egyszer előfordult, hogy rendesen udvaroltam egy lánynak, minden teljesen jól alakult, nagyon jól éreztük magunkat (ez rajta is látszott), aztán közölte, hogy összejött mással, és hagyjam békén. Ezek után én miért tegyem oda magam?
2014. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
kíváncsi lettem,hogy milyen lányokkal találkoztatok eddig,hogy ez a véleményetek...
2014. ápr. 23. 11:56
 14/28 anonim ***** válasza:
11-es, az a baj, h nekem abból van elegem, h mindig én mondjam meg kerek-perec egy férfinak, h tetszik. Mert már nem tudok hogy jelezni, ő viszonozza, de nem jön oda, csak maximum akkor, ha csatak részeg. És sajnos a mai világban 99 százalékban a nőknek kell kezeményezni, különben sz.ar sincs....
2014. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Sajnos még egy olyannal sem aki komoly kapcsolatot szeretne. Mindegyik csak szexet akart. Én szeretnék párt találni de nehéz rendeset. Persze a szex is fontos de nem csak az.
2014. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
#13: hajjaj, ha te azt tudnád... :D
2014. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

lassan 3 hónapja beszélgetek egy lánnyal most hétfőn találkoztunk volna de a MÁV keresztül húzta a számítást!

Nem adom fel, mert nagyon megfogott, pedig még személyesen nem is ismerem.

2014. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

ja és szeretem a kihívást ha tartják bennem a reményt.

Ha kerek perec megmondaná h max csak barátok akkor már vissza vennék, amire volt is példa. :D

de addig míg nem mondja addig én iparkodom meghódítani :D

2014. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
33%

Egyrészt mert az elvárásaik kb. teljesíthetetlenek, másrészt meg egyik se ér feleannyit se amennyit kínlódni kell velük. Inkább vagyok egyedül minthogy a taxisofőrjük meg a sétáló pénztárcájuk legyek. Az udvarlást amúgyse nézitek semmibe se, az első pénzes Justin Bieber klónnal leléptek, nekünk meg legjobb esetben a friendzóne jut.

És igen, azt várjuk.

2014. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ezzel hogy a pénzes Justin Bieber klónnal lelépne mindenki nagyon általánosítottál.

Nem mindenkinek a pénz számít,sőt még csak nem is a külső. (egyébként se szép Justin Bieber)

2014. ápr. 23. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!