Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiaknak az, hogy a nők...

A férfiaknak az, hogy a nők járnak szórakozóhelyekre, egyenlő azzal, hogy ismerkedni is akarnak?

Figyelt kérdés
A napokban beültünk a barátnőmmel egy szórakozóhelyre (nem diszkóba) beszélgetni. Odajött hozzánk 2 pasi, először csak általános dolgokról beszélgettünk, aztán kérdezték, hogy van-e valakink. Mondtuk, hogy mindkettőnknek több éves kapcsolata van, bár a barátnőm hozzátette, hogy az övé már kicsit unalmas. Ennek ellenére negyed óra múlva engem már le akart smárolni az egyikőjük, a másik meg a barátnőmet fűzte elég komolyan és azt hitték, hogy csak kéretjük magunkat már a huszonötödik elutasítás után, majd a végén azzal védekeztek, hogy mi mondtuk, hogy ismerkedni akarunk, mert unalmas a kapcsolatunk. Mi persze ilyet egy szóval sem mondtunk, én nem is mondtam semmit a kapcsolatomról, csak hogy 2 éves. Annyira ittasak sem voltak, nem azért nyomultak ennyire. Már máskor is volt hasonló eset, de mások ennyire rámenősek azért nem voltak. Aki nőként elmegy egy szórakozóhelyre, arról már azt feltételezik, hogy pasizni jött?
2014. ápr. 23. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem minden esetben, de a többségben igen.

Mert ha egy lánynak van barátja, akkor vagy vele megy szórakozni, vagy együtt vannak otthon.

Ha nélküle bulizik akkor az nem valami komoly kapcsolat lehet (kivéve ha dolgozik, vagy ilyesmi)

Én általában úgy fogom fel, hogy ha lány van a diszkóban az párt/egyéjszakás partnert keres.

2014. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez nem diszkóban volt, csak egy sima beülős kocsmában.
2014. ápr. 23. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök hülyeség. Azért mert valakinek van párja, még nem kell mindig otthon ülnie és nem csak a párjával léphet ki az utcára. Semmi rossz nincs abban, ha valaki nem a párjával, hanem a barátaival megy el valahova.

Az meg nincs ráírva senkire sem, hogy van-e párja vagy nincs. Nyilván ahhoz fognak odamenni, aki nem párral van.

2014. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1es, marha nagy baromságot írtál. Nekem is van barátom, másfél éve lassan, és néha ő is elmegy nélkülem szórakozni, és én is kimozdulok a barátnőimmel. Pedig komolyan vesszük egymást, érzelmileg is minden rendben van, satöbbi. De huszonévesen nem fogok 80 éves nagyiként folyton összezárva lenni a kedvesemmel.


De kérdező, ez tényleg elég durva eset, amit leírtál. Egy értelmes embernek semmilyen formában nem jöhet le az, hogy ismerkedni akarsz, abból, hogy valaki kijelenti, unalmas a kapcsolata. Szerintem a legtöbben azért felfogják, hogy nem akarsz ismerkedni, ha elég határozott és következetes vagy. Szerencsétlenségedre pont két értelmi fogyatékossal hozott össze a sors. Adja az ég, hogy ez ne egy növekvőfélben lévő divat legyen.

2014. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, ezért tartom ökörségnek amikor valaki benyögi hogy "ismerkedjél discoba, szórakozóhelyen,kocsmában". A lehető legrosszabb választás.
2014. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki benyögi hogy unalmas a kapcsolata, szórakozóhelyen, idegen pasiknak, az mégis mit vár? De komolyan. Senki nem kérdezte tőle, hogy unalmas-e, ő maga mondta! Ez egyértelmű felhívás, kár tagadni is. Aztán utána próbálkoztak a srácok, de nem jöttek be, ennyi.
2014. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%
Ha nincs pasija akkor igen, ha van pasija és mégis jár szórakozóelyre, akkor erre nem tudok mit mondani... vagy meg akarja dugatni magát egy jobb pasival, vagy csak beképzelt és imádja elküldözgetni a pasikat.
2014. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerinted minden nő, aki kapcsolatban él és elmegy néha a baránőjével egy ilyen helyre, az meg akarja dugatni magát vagy beképzelt? Miért ne lehetne beülni valahova csak megbeszélni a dolgainkat? Nehogy már csak egymáshoz mehessünk el, mert a férfiaknak evidens, hogy aki beteszi a lábát egy szórakozóhelyre, az dugni akar...
2014. ápr. 23. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyenből tényleg nagyon sok van aki csak beképzelt és szereti elküldözgetni a pasikat
2014. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első szerintem butaságot írt, de ha így gondolja, ő dolga.

Nyilván a két embertől függ akik kapcsolatban vannak, hogy mennyi szabadságot szeretnének adni/kapni. Vannak akik csak egymás fenekébe bújva akarnak elmenni bulizni, mások meg nem. Ennyi.


A kérdéshez:

Ha valaki ismerkedni megy egy ilyen helyre, akkor nyilván próbálkozik, mert előre nem tudhatja, van-e a másiknak kapcsolata. Azon tehát nem szabad csodálkozni, hogy odamennek hozzátok. Amit tehettek az ilyen helyzetek elkerülésére, hogy még általános beszélgetésbe sem mentek bele.

Persze az elutasítás után ottmaradni idiótaság volt a két sráctól, de - a férfi nem nevében remélem - a többség azért ért a szóból.

Mondjuk barátnőd ényleg kicsit kelletősen viselkedhetett ezzel az "unalmas" kapcsolattal. Ilyet nem mond egy lány vadidegen srácoknak, hacsak tényleg finoman keringőre akarja őket invitálni.


Szóval egy-egy, mert aki rád nyomult az a srác sem volt jó arc, de a barátnőd sem, aki meg unalmasnak mondta a saját kapcsolatát. Gondolom kacér szempillarezegtetéssel kísérve.

2014. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!