Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hívjam fel?

Szerintetek hívjam fel?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe totál belezúgtam habár pár hónapja ismerem csak és csak 3x találkoztunk,jól elbeszélgettünk szórakoztunk, vannak pozitív jelek, de nagyon nehezen halad az ismerkedés,mivel saját bevallása szerint nehezen ismerkedik idegenekkel és sajnos nincs közös ismerősünk..Így hát igazi ''randit'' még nem sikerült összehoznom, ahol kicsit a bizalmába tudnák férkőzni. Habár még nem volt hajlandó megadni a telszámát, de megszereztem, nem tudom mennyire értékelné ha felhívnám s kiderülne hogy meg van a száma, szerintetek,vélemény?

2014. ápr. 23. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy próbát szerintem megér.

De lehet, hogy jobb lenne, ha először facebookon, vagy valami más fórumon vennéd fel vele a kapcsolatot. :)

Egyébként pedig nem "tudnák", hanem "tudnék"...

2014. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor eleve fel kellene hívnod, ha pedig tuti ő is jól érzi magát veled, akkor meg pláne.

Hívd el egy italra egész nyugodtan.

2014. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Búkon már megvan, jól elszoktunk dumálgatni..itt azzal van a probléma, hogy zárkózott és nehezen ismerkedik rengetegszer hívtam már ki..de nem sok sikerrel a fentebb említtetek miatt. Egy hete meg ő célozgatott rá, hogy mehetnék este oda ahova ők,s hát találkozunk is nagy nehezen mivel számot még mindig nem akar megadni...ezért is tartok tőle hogy nem venné jó néven, mivel nem ő adta meg :S ezzel meg nem szeretném elb*szni
2014. ápr. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!