Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok hogy mutatják ki...

A lányok hogy mutatják ki azt, ha tetszik nekik egy fiú?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem akarok általánosítani, mert tudom, hogy azt nem lehet. Arra lennék kíváncsi hogy mik azok a "főbb" jelek, amivel a lány kimutatja, hogy mit érez egy fiú iránt.

előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!



2014. ápr. 23. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan értelmetlen kérdés. Nem arra vagy kiváncsi, hogy egy lány hogy mutassa, ki amikor el kezd érezni a fiú iránt?
2014. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Némelyik sehogyan :D
2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy mutatják ki, hogy mosolyognak rád, segítőkészek, de amúgy ezt egy lány tekintetéből könnyen le lehet szűrni. De ha biztos akarsz lenni a dolgodban hívd el valahová és ha elfogadja nyert ügyed van, akkor tuti be jössz neki.
2014. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kényes ügy... A nőkben nincs logika.

1. Sehogy, várja a csodát hogy egyszercsak magadtól rájössz!

2. Ad barátkozásra utaló jeleket,és azt várja hogy te ebből azt értsd hogy ő beléd van zúgva.

3. Ad egyértelmű jeleket, gyakran keresi a társaságod, flörtöl.

4. Van hogy az előző három egyszerre.

2014. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez általában fiútól is függ de arra a fiúra szoktam mosolyogni,amikor tehetem titokban bámulom.Ha van merszem odamegyek hozzá.Próbálok elmenni olyan helyekre ahova ő is szokott.
2014. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nah gyerekek, a nők fognak az őrületbe kergetni... XD
2014. ápr. 23. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:

A Nők nem mutatják ki de a férfiaknak nehéz dolguk van hogy erre rájöjjenek.


25/N

2014. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem éppen ez érdekel a pasikról :D az a baj, hogy én például túl szégyellős vagyok ahhoz, hogy csak úgy rámosolyogjak valakire, mert félek, hogy hülyének néz/ nem mosolyog vissza. Ezért sajnos ha valaki meg is tetszik, és néha ő is rám-rám néz, akkor sem tudok rámosolyogni :/ ha engem leszólítana valaki, aki tetszik, akkor persze azonnal kimutatnám. És ha nem tetszene, nem lennék se bunkó, se lenéző (szerintem ez természetes), jól esne, de visszautasítanám. De mindenképpen tennék róla, hogy ne érezze rosszul/megalázva magát a srác, hanem legyen büszke, hogy mersze :)
2014. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A nok kimutattjak , csak a ferfiak nem veszik meg az egyszeru es lathato jeleket sem ... szerintem kerdezz ra de ha nemet mond akkor is probalkozz mert lehet hogy nem volt oszinte (sajat tapasztalat (lany vagyok))
2014. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!