Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem mutatják ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem mutatják ki, hogy tetszik nekik egy adott férfi?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg 3 év után, hogy végig tetszettem egy lánynak az egyetemen. Hozzáteszem, hogy kölcsönös a dolog, és ha pici jelét is mutatta volna a hölgyemény a szimpátiájának, akkor még kezdeményeztem is volna nála. Ehelyett 3 évig kerülgettük egymást.

Mire jó ez, komolyan?


2013. nov. 19. 16:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
kétlem hogy igazat mondott volna
2013. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
De kimutatják.Csak olyan hülyén,hogy nem lehet észrevenni.
2013. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
#1-es, nem biztos, hogy a lánytól tudta ezt meg :D
2013. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ők jeleknek hívják. De max E.T. tudná dekódolni azokat! :D
2013. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De, maga a lány mondta ezt. Végül is utolsó évben ő kezdeményezett nálam és ezután sokat beszélgettünk, akkor mondta, hogy 3 éve tetszem neki.
2013. nov. 19. 16:17
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
A nők amúgy sem normálisak, szóval ezen nem kell meglepődni.
2013. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól teszi, ha nem mutatja ki a többség az érzelmeit, mert én mindig kimutattam és erre fàztam rà. Engem emiatt mindig lenéztek a férfiak. 28/n
2013. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nálam eddig mindig észrevették a pasik ha tetszenek.

Egyébként én eddig azt vettem észre, hogy főleg 2 típus van a pasiknál, Vannak akik beképzelik, hogy egy csomó lánynak bejönnek (pl nevet egy lány a viccén és azt hiszi a következő lépés az ágy) Míg vannak olyanok, akik előtt bármit csinálhat a csaj, nem esik le nekik, hogy tetszik a lánynak.

Honnan veszed, hogy a lány nem mutatta? Honnan gondolod, hogy nem te vagy a vak? :D

2013. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Míg vannak olyanok, akik előtt bármit csinálhat a csaj, nem esik le nekik, hogy tetszik a lánynak."


Mi lenne az a bármi?

2013. nov. 19. 16:24
 10/26 anonim ***** válasza:
Vagy akár össze is szedhetted volna magad és elhívhattad volna valahova(maximum nem-et mond) és nem kerülgettétek volna egymást évekig...
2013. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!