Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy közeledjek...

Szerintetek hogy közeledjek hozzá? Egyáltalán érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok és tetszik egy 30 éves férfi. Még 4 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg amikor abban a városban dolgozott, ahol én lakok, most viszont én járok ott egyetemre ahol ő lakik. 4 éve elindult valami köztünk, de aztán nem lett belőle semmi (randiig sem jutottunk, csak párszor beszélgettünk, arról is, hogy elmegyünk együtt valahova) és utána el is ment a városból. Azt végül is nem tudom, hogy miért nem lett belőle semmi, lehet, hogy már tudta akkor, hogy el fog menni és nem akart itt belebonyolódni semmibe vagy még túl fiatalnak tartott. Azóta nem is beszéltünk, az egyetlen kapcsolat közöttünk a facebook és amennyire ott láttam/látom, nem is volt komoly kapcsolata azóta (bár attól, hogy facebookon nincs jele, még lehet). Egymás szülinapján meg szoktuk köszönteni egymást és ennyi, amit beszéltünk 3 éve. A napokban viszont lájkolta az egyik képemet (ilyet még sose csinált, régebben se és nem egy nagy lájkolgató, posztolgató), nekem pedig még mindig tetszik és arra gondoltam, hogy talán felvehetném vele a kapcsolatot, de nem tudom, hogy ennyi idő után hogyan, hogy ne tűnjek nyomulósnak. Az azért mégis fura lenne, ha csak úgy ráírnék, hogy mi van vele. Van vmi ötletetek? Egyáltalán érdemes megpróbálnom bárhogy is, vagy ha akarna még valamit, ő írna?
2014. ápr. 24. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá, hogy hogy van mi van vele. Ez nem nyomulós. Az lenne az ha elhívnád rögtön valahova.
2014. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viktorvarga ***** válasza:

nemtudsz mást tenni,rákell irnod.de ne bonyolicsd túl.kérdezd meg h nincs e kedve találkozni,elmenni vhova..

nincs veszteni valód

2014. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!