Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok 35-40 közötti férfi van...

Sok 35-40 közötti férfi van még egyedül, aki nem defektes, csak még nem találta párját és elszaladtak felette az évek?

Figyelt kérdés

Semmi extrém hibám nincs, csak kicsit passzívabb vagyok az átlagnál, el vagyok foglalva a munkámmal. Eléggé válogatós vagyok, vagyis ha nem működik valakivel, akkor nem maradok vele. Még nem találtam olyan nőt, akit a feleségemnek választanék.

Vajon van még esélyem, hogy megtaláljam?

Rajtam kívül sokan vannak még így?

És nők közül is akadhatnak még normálisabbak, akik még szintén egyedül vannak?


Ki hogy látja?



2014. ápr. 24. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

én defektes vagyok :)


30+F

2014. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a hozzállásoddal van baj. Te egy matériát keresel, "feleségnekvalót", ahelyett, hogy az együttlét örömét élnéd meg valakivel, a közösen átélt élményekre, beszélgetésekre összpontosítanál. Valószínűleg elég mogorva, sótlan pasas is lehetsz :(


28 N

2014. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod találni, és a házasság után sóhajtozva gondolsz vissza eme gyönyörű, és felejthetetlen évekre !
2014. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!