Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Attól félek, hogy nem tudok...

Attól félek, hogy nem tudok majd beilleszkedni a gimiben! Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek gimibe. Nagyon izgulok, hogy nem fogok tudni beilleszkedni a társaságba, mert roma vagyok. Azt tudom, hogy a lányoknál nincs esélyem. Nem is ettől félek, hanem a csúfolásoktól.

Emellet perfektűl beszélek oroszúl is. Emiatt is mindig csúfoltak. Attól félek, hogy a gimiben is fognak.


2014. ápr. 24. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gimibe más lesz én is tartottam tőle. Mindenki arra fog törekedni hogy ismerkedjen. Ne aggódj neked is menni fog.
2014. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy roma osztálytársam, és az egyik legjobb embert ismertem meg a személyében az osztályból. Nagyon jó haverom, és mindenki szereti, mert vicces, segítőkész, nem balhés, és piszokjó barát. 18/F
2014. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Csúfolni, mert tudsz oroszul?

Ez olyan hogy, tudsz számolni, és ezért lehülyéznek.


Nem kell félni :) Lesznek szekálások, mert a kis surmóknak mindig kell egymást szekálniuk. De nyugi, ne kapd fel a vizet, ne vedd a szívedre, mert onnan veszett ügy.

Sodródj az árral, ne ellenállj. Kontrázz a dolgokra bátran.

2014. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rémálom volt az első 2 évem. Pösze vagyok, orrhangom van, úgy nézek ki még most 20 évesen is mint egy 15 éves. Nem kell odafigyelni és így a csúfolódás átterelődik majd olyas valakire akit lehet cukkol. Aztán csak találsz egy társaságot. Fel a fejjel.
2014. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!