Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég zavaros a "kapcsolatom" a barátnőmmel, 1 éve ismerjük egymást, és mindig is több között voltunk, mint barátság. Fél éve egyszer megpróbáltuk, de akkor nem működött a dolog, majd most január elejétől ismét egymásra találtunk, és azóta minden rendben, és működőképes. Csak hát, őt anno 2 éve nyáron egy srác nagyon kihasználta, ami után visszament a volt pasijához, és mikor most velem komolyabbra fordult, még kavartak. Nem feküdtek le egymással azóta, viszont ezen kívül minden. Azóta nagyon bizonytalan vagyok benne, de elmondta, hogy bánja, csak velem akar lenni, ezt érzem is, a nyarat is közösen tervezzük, de mindig feljön bennem ez a dolog, és elbizonytalanodok. Zavaró dolog, hogy a volt pasiját többször megcsalta, miután visszament hozzá, szóval az akkor már nem volt olyan komoly kapcsolat köztük, ha lehet egyáltalán annak nevezni. Azóta megfogadta, hogy sose csinál még csak hasonlót se. A kérdésem igazán most következik: azóta próbálkozunk, hogy megpróbáljuk, azonban volt egy eset, amikor elment bulizni barátnőivel, odament hozzá egy srác, aki bemutatkozott neki, és beszélgettek, Ezzel nincs semmi baj, csak a srác megjegyezte a nevét, és másnap bejelölte fb-n. Ott beszélgettek, igazából barátnőm lerázta a srácot, vagyis, volt egy kép amit felrakott, ahol bacardit iszik, amit én vettem neki. Ez valahogy szóba került, és írta neki barátnőm, hogy "a barátomtól kaptam". Szóval tisztázta a dolgokat. Mi a véleményetek erről, valamint az egész szituról? Köszi előre is, és bocs hogy hosszúra sikeredett.
2014. ápr. 4. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl.
2014. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
Hát nem tudom, ki hogy van vele, de én úgy szoktam tisztázni a helyzetet még a helyszínen, h kerekperec megmondom neki h van emberem.
2014. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor tényleg lehet komolyan gondolja, hogy megváltozik, és rendes ember lesz ezen a téren. Nyarat tényleg együtt akarjuk tölteni, egy városban akarunk dolgozni (ahol én lakok, itt elég sok a lehetőség, náluk annyira nem) és most volt egy interjún (megbeszélésen) ami annyira nem hangzott jól, és bedobta azt, hogy akár egy helyen is dolgozhatnánk.
2014. ápr. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!