Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok visszautasítást kapott...

Sok visszautasítást kapott fiúk! Nem így lenne logikus?

Figyelt kérdés

Mindenkinek megvan a párja a Földön szerintem. Lehet, kicsit sokat kell keresni, de létezik.

Akkor nem az lenne a logikus, hogy ha sok visszautasítást kap egy fiú, akkor ne adja fel, hanem ha tényleg vágyik egy társra kűzdjön?


Ehhez képest problémát kitalálva itt rinyálnak (csúnya,szegény, dadog, 2 hajszála odébb áll, barna/zöld/ kék szemű stb....). Pedig van olyan ember, aki elfogadná őket, ha ők elfogadnák magukat és nem egy 4 éves dacos kislány megszégyenítően hisztiznének! Mit várnak, egyszer majd az ölükbe pottyan álmaik nője és minden szép és jó lesz? Hiába próbálják a saját és a világ problémáira kenni magányukat, Ők is tehetnek róla! És még mindig itt sírnak... Szedjétek már össze magatokat, néha már idegesítő az az önsajnáltatás, ami itt megy!


(Akik a női nem, vagy jómagam lehordására készül, kérem, most hordja el innen magát.Köszönöm)


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 25. 17:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

küzdjön a Rambó. akivel és akiért harcolni kell, az menjen túlélőtáborba. 1 kapcsolatban ki az a fax, aki harcolni akar? és csodálkoztok, hogy magányosok vagytok.... :)

39FF

2014. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen is anyám! :D De most mi is a kérdés?
2014. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

mindenkinek megvan a maga párja a Földön

én ezt inkább úgy mondanám, hogy előbb-utóbb mindenki talál valakit. de teljesen igazad van, nem itt kell sírni, hanem próbálkozni.

2014. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
60+ elutasítás után kíváncsi vagyok, te hogy állnál hozzá... Mondjuk nem szoktam sírni, csak konkrétan nem foglalkozom a lányokkal.
2014. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Mr. Truth ***** válasza:
85%

Nem értek veled egyet... Ha egy srác probálkozik az baj ha nem probálkozik az a baj... Mivel a nők legtöbbször maguk sem tudják mit akarnak általában elutasitják a normális palikat és egy s**gfej elé térdelnek aztán sirnak hogy minden pasi egy f**sz azért mert ők nem tudták hogy mi kell nekik...

Nemcsak a pasikat kellene hibáztatni kedves kérdező hanem azokban az agyonmuvelt feminista buksikban is rendet kellene rakni...

2014. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért??? A nők minden egyes tette logikus? :D
2014. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a mindenkinek megvan a párja állítás már nem igaz, hiszen főleg fiatalabb korosztályban erősen férfitöbblet van, 20-30 év között nagyságrendileg 30000-rel van több férfi, mint lány. Arról nem is beszélve, hogy az idősebb korosztály tagjai is előszeretettel válogatnak ebből a korosztályból. És ez csak hazai adat, más országok is hasonlóan állnak, vagy még rosszabbul (többek között Kína a rosszul megválasztott gyermekvállalási intézkedések miatt, de egyes arab országokban is súlyos a helyzet). Ez még alapvetően nem érv, csak a tisztánlátás miatt írtam le.


Logikus ez lenne, igen. Szerinted van, aki feladja? Biztosan, én nem fogom. Úgy vagyok vele, hogy tovább próbálkozom, és akkor legalább elmondhatom magamról, hogy én mindent megtettem. A párkapcsolathoz pedig nevéből adódóan pedig két ember kell. Itt beszélhetsz önelfogadásról, pedig általában nem itt bukik meg a történet, hanem ott, hogy a kiválasztott lányok (és itt nem kell feltétlen nagy igényekre gondolni, sőt esetemben nincs is semmiféle igény) nem fogadják el a férfi közeledését, esetemben még egy randi erejéig sem. Egyéb kérdés?

2014. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

5.

igaz, de nem biztos, hogy az itt síró, x alkalommal elutasított fiúk normálisak. lehet épp azért utasítják el őket mindig, mert faszok. a csúnya/lúzer fiúknak már-már egyértelműen normálisnak kell lenni, ez a gyk-s felfogás

2014. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok sírós gyk-s fiú.


De 20 elutasítás utan amimor a szemdre vetik hogy mrnnire nem vagy vonzó te sem optimista mosollyal indulnal a következőnek..

2014. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Igazat adok az 5. hozzá szólónak. Én is voltam már úgy egy csajjal hogy nem akart tőlem semmit és meg sem nagyon akart ismerni. De a végén még is beadta a derekát és nem bánta meg! Sőt a végén még ő mondta hogy már régebben össze jöhettünk volna ha nem variál annyit. Igen is nem tudják mit akarnak.
2014. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!