Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kedvelnek a fiúk engem?

Miért nem kedvelnek a fiúk engem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, azaz most 2.-os a gimiben. Még 7.-ben levágattam rövidre a hajamat és ezt követően sokan csúfoltak, hogy úgy nézek mint egy fiú. 1x-2x előfordult hogy elég mélyrehatòan meg is bántottak. Most már közepesen hosszù a hajam és ügyelek az öltözködésemre, kinézetemre. Szerintem sokaknak ez a kép maradt meg, hogy én ilyen vagyok. Tudnátok segíteni hogy min kéne változtatnom? Hogy változzon meg ez a kép a fiùkban, hogy már másmilyen vagyok? Nem volt még barátom sem.

2014. ápr. 18. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jönnek be a "fiús" lányok, legyen az külső vagy belső tulajdonság. Én a helyedben nem változtatnék, öltözködj úgy, ahogy Te jól érzed magad. 16 évesen pedig még előtted az élet és még több is, nincsen abban semmi furcsa, hogy még nem volt barátod ;)


17F

2014. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez kicsit erős kijelentés hogy nem kedvelnek, rengeteg olyan fiú van akinek tetszik egy lány de nem mer odamenni . Ha neked bejön valamelyik nyugodtan kezdeményezhetsz apró jelekkel :-)
2014. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet esetleg, úgy könnyebben tudok segíteni.
2014. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok fiùs. Legalább is ùgy vélem. Pont ez a problémám, ha valaki meghallja a nevem akkor egyből azt mondják hogy leszbi vagyok... És sajnos eléggé zavar hogy ezt a fiús énemet látják a többiek :/
2014. ápr. 18. 22:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Én kedvelnélek, biztos jófej vagy. :)

Bár igaz, egy lány legszebb éke a haja. Nagy divat most a rövid, nőietlen haj, de ez csak nagyon kevés lánynak áll jól.

2014. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy meg kellett volna változnod, van akinek a fiús lányok jönnek be leginkább.
2014. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Annak idején én is hasonló cipőben jártam, bár én fiú vagyok.Engem is csúfoltak,és én se szerettem, de én még megváltozni se mertem, mert azt hittem, attól csak még jobban rám szállnak. Mára már látom mekkora hülyeség volt. mondanám, hogy ne figyelj rájuk, de tudom, milyen érzés, ha így bánnak az emberrel. Ha a többi lány csúfol, akkor gondolj arra, hogy ez nem biztos, hogy a fiúkra is kihat, ha meg igen, akkor nem ők valók neked:)

Egyébként ez a csúfolódós dolog szerintem nemsokára már számukra is ciki dolog lesz, és abbahagyják - legalábbis nálam így történt.

Egyébként pedig lehet dögös egy lány rövid hajjal is

18/f ;)

2014. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező kétszer is leírta, hogy már nem fiús a haja! Szerintem azért lehet ez a zavar, mert a korosztályodon belüli fiúk kicsit később érnek, és biztosan még ott tartanak, hogy viccesnek hiszik, ha egy lányt cikizhetnek. Legyen olyan a hajad, amilyennek te szereted, öltözködj úgy, ahogy jól esik, olyan ruhákat hordj, ami passzol az alakodhoz és a stílusodhoz. Próbáld meg ne magadra venni ezeket a cikizéseket, hidd el nincs értelme emészteni magad ezek miatt. Egyébként én gimiben szintén megszenvedtem ezzel, pontosabban volt 1 srác, aki állandóan beszólogatott, sokszor annyira durván, hogy sírva mentem haza...ez kb. fél évig tartott, majd egyszer csak kiderült, hogy azért csinálta, mert tetszettem neki, és nem tudta, hogyan hívja fel magára a figyelmem. Végül összejöttünk, nagy szerelem lett belőle és 5 évig alkottunk egy párt...:) Szóval fel a fejjel csajszi! :)
2014. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as! Ez elég bíztatòan hangzott köszönöm!

A hetes válaszolònak is és mindenkinek köszönöm az értelmes válaszokat! :-)

2014. ápr. 18. 22:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a hajad nem lehet probléma, nem azon múlik egy kapcsolat, pláne ha már megváltozott. (világ életemben sok, derékig-hátközépig érő hajam volt, mégsincs barátom:-D)

Ha van valaki, aki tetszik, akkor kezdeményezhetsz te is, vagy szimplán elmehetsz olyan eseményekre, amiken ő is ott lesz, hátha lesz esélyetek beszélgetni.

Az öltözködésben figyelj, hogy ne legyen nagyon csiricsáré, és olyan színeket/fazonokat hordj, ami jól áll.

2014. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!