Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-25 éves lányok! Eltudtok...

18-25 éves lányok! Eltudtok képzelni egy komoly kapcsolatot egy 16 éves sráccal?

Figyelt kérdés

Ha nem miért nem?

Ha igen, mik azok a "kritériumok" aminek meg kell felelnie a fiúnak?


A kérdés pusztán elméleti... (!!!)

Válaszokat előre is köszönöm.

A korotokat ne felejtsétek el odaírni!



2014. ápr. 25. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon éretlenek a 16 évesek, még ha érettnek is gondolják magukat, aki meg érettnek tűnik az általában tök unalmas ember...
2014. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:

Jócskán elmúltam már 25 is de én elképzelhetetlennek tartottam volna már akkor is.

Egy 25 éves nő, az már elvileg egy felnőtt NŐ, egy 16 éves srác az meg még fiú, GYEREK.

2014. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

24 vagyok, 22 éves sráccal sem járnék, nemhogy húsz alattival. :D

Ahogy már előttem is írták, egy 16 éves fiú még gyerek, nem elég érett, sem szellemileg, sem... sehogy. :D Egyszerűen túl nagynak tartom a szakadékot. :) Egy 16 éves kissrácnak azt tanácsolnám, hogy 14-15-16 éves lánykáknál próbálkozzon. :)

Nekem az én korom a mérvadó, mindig csak velem egyidős, vagy picit (max. 4-5 évvel) idősebb pasikkal jártam. Nyilván mindenki más, ez az én személyes preferenciám. :)

2014. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19 vagyok és én nem jönnék össze.


Van nem egy 16 éves srác ismerősöm és eléggé kölykök még. Egy srác van aki annyi idős és be is jönne de ő is annyira kicsi agyba, hogy az valami hihetetlen és ez annyira elnyomja azt, hogy minden más téren meg éppenséggel nem lenne vele semmi.

2014. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
18 vagyok, es nem jonnek ossze egy 16eves fiuval, mert a mai 16 evesek nagyon eretlenek..
2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem,túl fiatal
2014. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!