Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyetemen volt egy évfolyam...

Az egyetemen volt egy évfolyamtársam, akivel tök jól elvoltunk, aztán egyszercsak megváltozott, és nem akart már barátkozni. Totál undok volt. Ilyen hirtelen váltás miért van?

Figyelt kérdés
Mindketten lányok vagyunk, és megtaláltuk a közös hangot, örültem, hogy van kivel barátkoznom, mert amúgy barátnőim nemigen vannak, hanem fiúbarátaim. Velük jobban megtaláltam a közös hangot. Ez a lány nagyon kedves volt, kávéztunk meg összejártunk, megbeszéltük a pasis problémáinkat, ez kb tartott 2 évig, és már a 2.év végén kezdett furi lenni. Undokul válaszolt, amikor kérdeztem valamit, az sms-eimre nem válaszolt, egyszer leültem a teremben a közelébe, ő meg fogta magát, fölkelt és átült máshova. Többször kértem, hogy mondja el, mi a Baja, oldjuk meg, de nem volt rá hajlandó. Aztán azt kezdte el pletykálni rólam, hogy utánozom a stílusát. Hát urambocsá, ha nekem is a pasztellszínek jönnek be, a kedvéért nem fogom megváltoztatni az ízlésemet. Továbbá egyik nyáron volt is nálam, és akkor valami olyan lett, hogy engem mennyire piedesztára tesznek a szüleim, mert egyke vagyok. Ö amúgy 2 évvel fiatalabb mint én, lehet ezért van? Mikor változik meg igy az ember? Én nem bántottam őt, sőt, még én kértem, ha mégis így volt, akkor mondja meg, és beszéljük meg, de nem hajlandó rá. Nagyon egyedül érzem magam.

2014. ápr. 26. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtam Neked privát üzenetet, kérlek olvasd el.
2014. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy egyedül érzed magad, de minek ragaszkodsz ennyire egy ilyen emberhez? Ha hülye, hát hülye. Azt mondtad, a fiúkkal jól kijössz. Akkor barátkozz továbbra is velük. Ezzel a lánnyal nem tudom, mit lehetne kezdeni. Ha vannak más barátnői, esetleg megkérdezhetnéd őket, hátha tudják, mi baja van veled. De én amúgy hagynám a fenébe.
2014. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy közös ismerősünk, egy pasi, aki azt ígérte, hogy megkérdezi tőle, és meg is tette, és fogalmam sincs mivel etette be a pasit, de addig jóban voltunk a pasival, és total undok lett ő is velem... és akkor jól elküldtem a francba.
2014. ápr. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!