Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 27 évesen hogy kell nekiállni...

27 évesen hogy kell nekiállni párt keresni?

Figyelt kérdés
Netes társkeresés kizárva, nem veszek részt húspiacon. Sajnos egy lepukkant faluban élek, a munkahelyem is ott van.
2014. ápr. 26. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
fogd a haverokat, és hétvégente ruccanjatok át egynagyobb városba bulizni
2014. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Máshogy pedig így nem sok esélyed van. Kivéve, ha bejársz egy közelebbi városba.
2014. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2014. ápr. 26. 11:49
 4/21 anonim ***** válasza:
és? akkor nem lehetnek haverjaid? vagy nem értem az összefüggést...
2014. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sokat kell emberek közé járni, és rendszeresen le fognak szólítani.
2014. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak üzeneteket kaptam amiben kérdezték, hogy lány vagyok-e, ezért írtam le a kommentbe.
2014. ápr. 26. 11:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát igy tényleg nincs sok lehetöséged a net jól jönne, nem tudom miért idgenkedsz töle, sokan ott találtuk meg a runkat, nekem több hosszabb rövidebb kapcsolatom volt netröl és a férjemet is ott ismertem meg. Egyébként nekem sem lett volna angyon lehetöslgem ismerkedni mivel 20 évesvoltam amikor új városba költöztünk és nem ismertem senkit, bulizós meg sosem voltam. Igy maradt a net, mindig nők között dolgoztam a szépségiparban, igy még meló helyen sem tudtam ismerkedni. Valljuk be avillamoson meg nem sokan jöttek oda, de ha ott beprobálkoznak lehet nem is vettem volna komolyan....
2014. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Engem nem igazán érdekelnek az olyan sztorik hogy " a férjemet is netes társkeresőn ismertem meg". :) Nem fogom felpakolni, árulni, reklámozni magam, szerintem akárki akármit mond, hogy bejött stb., az már az emberiség alja, amikor magadat kell árulni, mint a Jófogáson egy mosógépet pl.

Annyira unom már az ilyen sikersztorikat. Mindenki ezzel a hülye nettel jön.

2014. ápr. 26. 11:57
 9/21 anonim ***** válasza:

És azt meg lehet tudni, hogy a kedves kérdező melyik megyéből való?

Látod mennyien ajánlják a netes ismerkedést, én sem vagyok oda érte, de ez is egy opció.

Ha gondolod írhatsz, válthatnánk pár üzenetet. :)


26/F

2014. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hát... hülye vagy nem hülye net, a pasimmal én is ott ismerkedtem meg. igaz nem társkereső, hanem Facebook, de akk is. :) 3 éve együtt :)
2014. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!