Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiként kérdezem a saját...

Férfiként kérdezem a saját bevallásuk szerint csúnya lányokat, hogy mennyire érzik vészesnek a pártalálást és mennyire az alkalmi partnerkeresést?

Figyelt kérdés
Kort és nemet ne feledjétek kérlek.

2014. ápr. 26. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha a lányokat kérdezed akkor a nemüket miért kell külön feltüntetni? :)))
2014. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom megakadályozni, hogy férfiak is beírjanak.
2014. ápr. 26. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam nagyon csúnyának, de valami nagy szépségnek se. Szerintem nem olyan vészes a dolog, a smink sokat segít, plusz a csajok még mindig előnyben vannak ilyen téren szerintem, így egy lány talán könnyebben talál párt mint egy srác (ha csak a társkeresőkön a nemek arányát nézzük is látszik hogy ott is több a pasi).

Alkalmi partnert még nem kerestem, azt nem tudom. :)

17L

2014. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alkalmi partnerek nem érdekelnek, úgyhogy arról nincs tapasztalatom. Komoly kapcsolatot találni viszont elég nehéz, legalábbis nekem. Az értelmes, kevésbé jóképű srácok is legalább átlagosan szép külsejű lányt szeretnének társnak, ami mondjuk érthető is.

Huszonéves lány

2014. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es

De te miért tartod magad csúnyának?

Arra gondolok, hogy dagadt vagy vagy pedig normális alkatú, de az arcoddal van esetleg valami?

Amikor mégis összejönnél valakivel, azok a szemedbe mondják hogy miért is nem jössz be?

2014. ápr. 27. 13:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok, az arcom szerintem még elmegy kategória, viszont hirzutizmusom van és nem vagyok csinos.

Nem, sosem mondják a szemembe, csak érzi azt az ember, hogy képcsere után miért változik meg a másik fél hozzáállása.

2014. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem és sajnálom ami veled van, remélem sikerül majd kezelni.

Köszönöm a választ!

2014. ápr. 27. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Én könnyen ismerkedem, de valahogy nehezen alakul ki bennem az az érzés, hogy járnék ezzel a fiúval. Inkább barát,haver kategóriába marad a kapcsolatunk, tehát én nehezen találok olyan srácot akivel járnék. 20L
2014. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én a pártalálást elég vészesnek találom, nincs is szerencsém a férfiakkal. És ez szerintem főleg abból ered, hogy a csúnya külsőm miatt nagyon kevés önbizalmam van, így azonnal elzárkózom, ha valaki ismerkedni szeretne velem... mindig az jut eszembe, kinek kellene egy ilyen lány?


Alkalmi partnerem nem volt még.


21/L

2014. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt még hozzátennétek, hogy miben és mennyire találjátok magatokat csúnyának? Csak hogy tudjunk titeket hova tenni így látatlanban.

2014. ápr. 27. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!