Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél ez hátrányt...

Ismerkedésnél ez hátrányt jelent, vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés

A ,,családi" hátterem nem tekinthető éppen szokványosnak. Anyukám 1.5évvel ezelőtt elhunyt, azóta a barátjával és az anyukájával élek. Apukámmal nem tartom a kapcsolatot, testvérem nincsen, rokonaim jórésze külföldön él.

A kialakult helyzet miatt egyfajta szégyenérzet alakult ki bennem, félek hogy a jövendőbeli barátomat zavarni fogja, hogy tulajdonképpen nincsen családom.

18L


2014. ápr. 26. 21:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
engem nem zavarna, az a lényeg hogy te milyen vagy. sőt különösen frusztrált ha a barátnőim szüleivel kellett lennem
2014. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnálni fog téged hogy nincs családod, de nem hinném hogy ez bárkinél is kizáró tényező lenne.
2014. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. F26
2014. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hátrány, miért lenne? Legalábbis a normális emberek világában semmikép sem az. :)Ha egy fiút igazán érdekelsz, nem számít majd neki, hidd el. :)
2014. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. legalább nincs após akinek meg kelljen felelni :D
2014. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tényleg szokatlan, de a barátod ha szeretni fog, így fog szeretni.
2014. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a másodikkal. Ha szeret téged, akkor 100% hogy nem fogja zavarni.
2014. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sőt szerintem egyfajta szimpátia rögtön kialakul a történtek miatt a nevelőapád felé, legalábbis nekem így lenne. Ne aggódj emiatt, tényleg nem sok jelentősége van:) 18/f
2014. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem van családom, de pont hogy ezt szégyellem, mint amilyen nekem van.

Szóval, nem akadnék fenn azon, hogy neked milyen.

2014. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna egyáltalán, hisz nem a családja miatt szeretek valakit. Tény, hogy elég szomorú történet, de azért talán annyi jó van ebben is, hogy így sok lánnyal ellentétben, talán nem ragaszkodsz annyira a "családodhoz" és talán előbb mersz nyitni egy összeköltözés felé.


28/F

2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!