Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régóta szeretnék megismerkedni...

Régóta szeretnék megismerkedni egy szép roma lánnyal. Nincs valami ötletetek, hol tudnék ismerkedni fiatal, csinos roma lányokkal? Elsősorban Győr környékén?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzódom a barna bőrű, fekete hajú lányokhoz egyébként is, de a roma lányok még jobban tetszenek.Sajnos nem nagyon van rá lehetőségem, alkalmam, hogy ismerkedjek velük. Nincs roma ismerősöm, csak úgy pedig nem nagyon mennék oda egyhez az utcán.

Én 29 éves, sportos jól szituált srác vagyok.



2014. ápr. 27. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Közmunkások között sok a cigány. Biztos akadnak ott lányok is
2014. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de közmunkásokkal nem szívesen ismerkednék. Függetlenül attól, hogy roma-e az illető vagy sem. :)
2014. ápr. 27. 12:00
 3/9 GentLnazi ***** válasza:
100%

Gusztustalan már csak a gondolat ,de sitten vagy ott ahol a segélyt lehet felvenni ,biztos találsz ...en nem azt mondom ,hogy cigánybol nincs normalis,de előbb vagy utobb kijön a vére...es akkor mar késő lesz...

Na meg ha majd ott akarod hagyni...de hat aki erre vágyik az ezt is érdemli...

2014. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rasszisták kíméljenek.
2014. ápr. 27. 12:09
 5/9 GentLnazi ***** válasza:
Azok engem is!
2014. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, akkor a "nazi" a nevedben csak a véletlen műve.
2014. ápr. 27. 12:19
 7/9 GentLnazi ***** válasza:
"Ne akadj fenn minden kis szilánkon " ^^
2014. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Győrszentivánon találsz az Egysoriút sarkán pár szinesfém kereskedőt biztos,de találsz még ezen kívül a Lehár sarkán

,velük szemben is van és még az Ezerjó végén is van egy putri,a többinek van pénze,úgyhogy nem kell félned.Nem tudom neked mi számít jól szituáltnak,de ha ilyet keresel,Győrben biztos nem talász,max van 1-2 normális,de azok se angyalok.oszt kívánok neked sok szerencsét hogy találj egy "rendes" nőt,aki majd ell neked vagy 4-5 háznyira való gyereket,és azok meg majd egymás között...Adócsalásból pedig majd nagyszerűen eltart...persze lehet lepontozni egész nyugodtan,de a véleményem akkor sem változik.Az ország másik felén lévő putris lustákról meg ne is beszéljünk...

2014. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dikk má'.Á vidékilàny.hu-n megtálász.
2014. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!