Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan térjek erre a témára?

Hogyan térjek erre a témára?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy jófej sráccal nagyon bírom őt jót hülyültünk és kedves volt és szeretne még találkozni. Azt mondtam hogy megbeszéljük majd, de még egyenlőre nem tértünk ki erre megint. Viszont a napokban történt pár dolog még kiderült hogy nem tudtam elfelejteni teljesen egy srácot és úgy érzem még kell egy kis idő és képtelen vagyok "úgy nyitni". Hogy mondjam meg ennek a srácnak, hogy szeretném nagyon ha barátok lennénk? Arra gondoltam ha a talira tér megint megkérdezeném hogy randinak v. barátinak gondolja de egyik bnőm szerint gáz lenne ha ezt írnám. Mit írjak neki? Úgy érzem tisztázni kéne viszont az is ciki ha ő is barátinak gondolja és írom h most nem mennék bele egy kapcsolatba. Nem lakunk olyan közel egymáshoz szóval a találkozás is picit macerásabb. Hogyan hozhatnám fel ezt vagy közölhetném és deríthetném ki h ő mit akar?

18L


2014. ápr. 27. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
az idő eldönti majd! Felesleges aggodalom a tali/randi! kérdezd meg tőle hogy lenne e kedve holnap találkozni?
2014. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nem értem hogy mi nem volt érthető. pont hogy nem akarok vele randizni mert még nem érzem h tudnék nyitni olyan irányba. minek lovalnám bele feleslegesen?
2014. ápr. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!