Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyes embereknek miért megy...

Egyes embereknek miért megy olyan nehezen a párkeresés, pártalálás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek megelégedve magukkal, kicsi az önbizalmuk
2014. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nekem van önbizalmam és meg vagyok elégedve magammal. Csak nincs szerencsém mostanság.
2014. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főként azért, mert nem tudom hol találhatnék rá a páromra.
2014. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már beletörődtem.

Nálam eléggé magasan van a mérce, és bár sokan mondták, hogy engedni kéne az igényekből, nem akarok.

Nem akarok olyan kapcsolatot, ahol számomra kényelmetlen kompromisszumokat kell kötni, szerintem az hosszútávon senkinek sem jó.

Nemrég is megismertem egy tök jófej, okos, kedves srácot, már kezdtem örülni. Aztán pár beszélgetés után kiderült, hogy ő az a típus, aki nagyon ragaszkodik a barátnőihez, alig hagy önállóságot a kapcsolatban. Márpedig én utálom, ha valaki nagyon rám tapad, ki akar sajátítani, szeretem az önállóságot.

Szóval inkább élem az életem boldogan, egyedül. Talán majd egyszer jön valaki, aki nekem való:)

2014. ápr. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 19 éves fiú vagyok.

Nincs ilyen ma divatos ecset frizurám,nem hordok v nyakú izompólót

se ilyen térdig leérö ülepű csőgatyát,nem vagyok egy 50 kg-os girnyó

se egy izomagyú teljesen leszörtelenített metroszexuális állat,nem tudok azzal menőzni hogy egy buliban 1,5 óra alatt 6-szor elhányom

magam olyan részeg vagyok(nem vagyok az a tipusú ember aki minden hétvégén részeg),nincs gazdag apucim aki bmw-t,audit vagy mercedest rakna a seggem alá.Szóval én nem ilyen vagyok mint amiket leírtam és a legtöbb lánynak sajnos az ilyan fickók kellenek .szóval nekem ezért megy nehezen az ismerkedés.

2014. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!