Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randira hívtam egy lányt, és...

Randira hívtam egy lányt, és leégetett. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Alattam levő évfolyamba jár egy lány, néhányszor beszélgettünk és megtetszett. Amikor beszélgettünk, mesélte, hogy volt egy randija de a srác nem akarta folytatni.


Bevallom eléggé féltem randira hívni,mert nem vagyok valami tapasztalt. Emailben kérdeztem ezért meg, hogy lenne-e kedve találkozni mert szimpatikus nekem, és jókat beszélgettünk. Ez már több hete volt és azóta nem válaszolt. Személyesen se láttam.


Pénteken megkérdezte egy osztálytársam, igaz-e hogy én szerelmes vagyok az A.-ba?


Nem érintett kellemesen, hogy nekem nem írt, de másoknak kiteregette, amit neki szántam.


2014. ápr. 27. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert mer emailt csak a ceg hr osztalyatol kapsz ahova nem vettek fel. Nem pedig randimeghivast. Orulj neki ha ennyivel meguszod ezt a benasagot!
2014. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 legly ***** válasza:

Tipikus általános iskolás szint -.-

Szard le, ha kellesz neki, keresni fog. ;)


Üdvözlettel

Legly

2014. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sose hívj lányt randira írásban. Szemből kevésbé mer elutasítani, másfelől meg nem marad írásos/digitális nyoma.

Tanulj, sportolj és keress másik lányt!

2014. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! Emailt ki küld a mai világban?? Facebook, telefon (esetleg) de személyesen a legtisztább mert látod a reakcióját.A szakításkor inkább (ha bunkóbb típus vagy), vagy ha nem akarsz megsérülni, akkor SMS.
2014. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg mar az osszes csaj tudja hogy beszari vagy es nem merted elhivni szemelyesen. Szar ugy.
2014. ápr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy másnak bénaság, én így láttam helyesnek. A kérdésem az volt, hogyan viselkedjek vele. Gondoltam, kikerülöm ezek után,de most már ha meglát a folyosón egyből odajön. Esetleg ha egy erkölcstan könyvet vennék neki?
2014. ápr. 30. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Semlegesen, legyel jofej vele, de ne erdekeljen, ne lassa rajta hogy magadra vetted.
2014. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!