Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akar találkozni, ha...

Miért nem akar találkozni, ha érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy lány (16/L, én 18/F) akivel facebookon kezdtem el beszélgetni, egyébként egy iskolába járunk. Körülbelül 3-4 hete beszélgetünk, de eddig minden nap kisebb-nagyobb kihagyásokkal egész nap írtunk egymásnak. Egyértelműen érdeklem, ha nem írok vissza akkor is ír, de amúgy a beszélgetésekből is le lehet venni, tehát ezzel nincs is probléma. Azóta találkoztunk kétszer személyesen iskolán kívül is, jól elvoltunk, megbeszéltük, hogy feltétlenül fogunk még összefutni. Azonban úgy tűnik, mintha ő nem akarna találkozni, holott -ahogy írtam is- egyértelműen érdeklem. Egyszerűen nem értem, ő például sohasem hozta fel, hogy találkozzunk, még ha direkt célozgatok rá, akkor sem. Amikor én hozom fel akkor meg elsiklik a dolog felett, pedig ha engem ő hívna el rögtön kapnék az alkalmon. Természetesen megoldható lenne, hogy egyenesen elhívom ekkor és ekkor, de eléggé idegesít, hogy ő vajon mit gondol, mert ilyet még sohasem tapasztaltam és egyszerűen nem értem a dolgot.

Szóval nem az a gondom, hogy nem jönne el, hanem az érdekel, miért lehet az, hogy ennyire érdeklődik irántam, mégis ilyen érdekesen áll ahhoz, hogy találkozzunk. Én sajnos tanácstalan vagyok, az a barátom sem igazán érti a dolgot, akinek elmeséltem.


2014. ápr. 28. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak húzza az agyad!!! NŐ!!!
2014. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából pont ugyan ez a helyzet kisebb eltérésekkel. Kor is pont stimmel:)
2014. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem azért annyira "idegesítő", mert magamról tudom, hogyha ennyire érdekel valaki, akkor minél hamarabb és többször szeretnék az illetővel találkozni... Ezért nem értem egyáltalán, hogy akkor ő hogy bírhatná ki, hogy húzza az agyam?
2014. ápr. 28. 00:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, hanyagold!

Csak meg fog bántani és nem gondolja komolyan.


25L

2014. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy fél, ha tapasztalatlan. Tiniként én is csináltam ilyeneket, amíg meg nem kaptam az első csókot, tudtam h a következő találkánál az lesz és féltem tőle.
2014. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tipikus lány. Azt se tudja mit akar, azt se tudja melyik bolygón van.
2014. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tipp: van barátja.
2014. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs barátja. És elég egyértelmű, hogy valóban érdeklem és nem csak szórakozik. Kizárólag ezzel a találkozás opcióval vannak gondok, amit nem értek. Egyébként igen, valószínűleg a következő találkánál jönne a csók, de nem hiszem, hogy ez annyira feszélyezné (egyébként szerintem Neki az első lenne)
2014. ápr. 28. 00:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a baj hogy ő tudja hogy te egyből ugranál neki. Sajnos a lányoknak kicsit megkell játszani néha az elérhetetlent.
2014. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kapd el suliba, vagy kérdezz rá miért nem akar találkozni.
2014. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!