Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány olyan lány van jelenleg,...

Hány olyan lány van jelenleg, akivel tényleg el tudnád képzelni magad egy kapcsolatban? Ez csak akkor van, ha szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyedül 1 van és szerelmes is vagyok belé:) 18/F
2014. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megszámolni se tudom, és éppen nem vagyok szerelmes.
2014. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

0

Najó, ha Irina Shayk idejönne hozzám és nagyon bújna, hát nem lennék semmi jónak az elrontója.

2014. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akad 1-2 de szerelem az nincs csak vonzalom, először meg kéne ismerni őket.
2014. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs! Csak akkor!
2014. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0. Minden normális lány foglalt.
2014. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg? Talán 1, de abban se vagyok igazán biztos, nem ismerem hozzá eléggé. Kevés a normális nő, bár mások azzal jönnek, hogy túl nagyok az elvárásaim, pedig szerintem a szellemi és lelki "fejlettség" egyáltalán nem az.

26/F

2014. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy sincs, mert egyet se ismerek konkrétan. Így messziről ismerősön keresztül kasul van vagy kettő. De inkább csak azt tudnám elképzelni, hogy megismerkedjek vele. Az egyik 100, a másik 200 kilométerre lakik, szóval hagyom a fenébe. :]
2014. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!