Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan aki már bevallot...

Liza6789 kérdése:

Van itt olyan aki már bevallotta a haverjának ( lány vagy fiú) hogy szerelmes belé? Ha igen akkor hogyan reagált rá a haverotok?

Figyelt kérdés
fiúk nektek volt már mikor bevallotta a csaj haverotok nektek hogy belétek szeretett?vagy lányok ti elmondtátok valaha a haverotoknak hogy szeretitek? ha igen akkor visszautasított vagy viszont szertett? :)15L

2014. ápr. 22. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyet tervezel, csak okosan! Ha esetleg nem viszonozná az érzéseidet, akkor az lesz az első gondolata, h akkor jól megd*g...
2014. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn elmondtam egy lány barátomnak hogy szeretem.Ő is érzett valamit de nem lett belőle semmi....
2014. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondtam egy lány barátomnak. Azóta rég kiszerettem belőle, utálom, és magamat is, hogy hülyét csináltam magamból.
2014. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A legeslegjobb baratom vallotta be nekem hogy szeret. Ugy ert mint a villamcsapas, fogalmam sem volt rola. Elmondta hogy nem tudja hogy lesz meg nelkulem. En azt szerettem volna a baratsagunk ugyan olyan marad, de o azt mondta nem akar tobbet latni mert csak sovarogna es el akar felejteni. Borzalmasan esett... Elvesztettem a lelki tarsam.

16/L

2014. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

:)

Egy fiú barátom mondta el, hogy szeret. :)

Én is szeretem. :D

Azóta is együtt vagyunk. ^^

2014. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!