Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Miért viselkedik így?

FIÚK! Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már jó ideje ismerkedem. Nagyon jól megvagyunk, bár még nem volt csók. Észrevettem, ha kettesben vagyunk (amit mindig ő kezdeményez) olyan, mint aki fel van húzva. Persze nem mindig, van, hogy megáll előttem és úgy beszélgetünk. Viszont nagyon sokszor úgy viselkedik, mint akinek kilométer hiánya van, illetve mindig babrál valamit, nem leli a helyét, úgymond. Az meg már csak slussz poén, hogy észrevettem, követem őt. Olyan, minta menekülne/kerülgetne…. Ha nem jönnék be neki nagyon, érteném, de így…Ennyire zavarban van? Vagy én már arra is gondoltam, hogy esetleg feláll neki, és ezért kerülget…(lehet hülyeség)

2014. ápr. 20. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Az oka az hogy ideges, ezért mászkál, babrál:) kezdeményezd te a csókot szerintem:) meg egy parkba elmehetnétek(ott van pad:D) biztos nem sétálgatna..
2014. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!