Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy elég regénybeillő...

Van egy elég regénybeillő sztorim, szeretném kikérni a véleményeteket, hogy megéri-e?

Figyelt kérdés

Fél éve Németországban élek, anyémékhoz jöttem ki, ők már régóta itt vannak. Nyelvet tanulok, mivel soha nem tanultam németül, így nincs munkám és tanulás sincs egyelőre kilátásban. Nagycsaládban élek, sok kisebb testvérem van (számszerint négy, de ez nem ide tartozik) és a nagyobbik hugomat én viszem óvodába és én is megyek érte, mióta csak óvodába jár. Volt egy feltűnően udvarias apuka, akit csak úgy ismertem, hogy fehér bmw-vével jön-megy, meg egyszer láttam kiszállni a céges autóból munka közben. Persze akkoriban nem tudtam sokat németül se.

Ahogy telt az idő, egyre közelebb merészkedett, néhányszor leszólított az óvodában, kérdezett ezt-azt. A komoly húzása februárban volt: az ovitól a közeli bevásárló központig követett autóval (láttam, csak úgy tettem, mintha nem vettem volna észre) és mikor kijöttem az üzletből megállt mellettem és megkérdezte, hogy hazavihet-e. Beleegyeztem. Hazavitt, közben próbáltunk beszélgetni, azt hiszem nem nagyon sikerült az akkori 100 szavas szókincsemmel. :)

Aznap délután már gyerekkel együtt várt, a kezembe nyomott egy cetlit, a telefonszáma állt rajta, hogy mikor elérhető és hogy szeretne velem meginni valamit.

Egye penész - gondoltam, - egy lazább nap reggelén elmentem vele a Bauhausba kávézni. Nemigen értettem pontosan, de a családjáról hadovált, arról, hogy házvásárlás előtt állnak, hitelt vesz föl rá, meg ilyenek, igazából nem tudtam, mire akart kilyukadni ezzel.

Telt az idő, párszor elvitt sétálni-beszélgetni, testiség nem volt, leszámítva, hogy amikor beülök mellé az autóba kezetcsókol egy "schöne Frau" kiséretében. Azt hajtogatja, hogy csinos vagyok, de nem mond semmi konkrétat, hogy mit akar. Bemutatta a nejét, a gyerekeit, ismerik őket a testvéreim is. Pár hete eltűntek az óvodából, így csak telefonon tartjuk a kapcsolatot, de fogalmam sincs, hogy miért csinálja ezt, bevallom ostobaság volt ilyesmibe beszállni, de nem történt eddig semmi, csak beszélgettünk és segített a nyelvtanulásban. Mivelhogy a hugom jó barátságban volt a kisfiával és hiányzik neki a kis barátja így néhány közös délután biztos lesz, de nem tudom egyszerűen, hogy mibe csöppentem. Jön utánam mint a pincsikutya, ami mondjuk engem nem zavar, mert nincs senkim, de semmilyen viszonyba nem szeretnék belemenni úgy, hogy mondjuk ő csak szexet szeretne és semmi mást. Rákérdezhettem volna, ahogy ő is megtette, de a sok hazafuvar után egyszerűen nem mertem, mert féltem, hogy megbántom ezzel, már volt hasonló baleset a nyelvtudásom miatt, annyi a szerencsém, hogy nagyon sok türelme van felém.

Azért szeretném, hogy ha ezt valaki laikus szemmel szemléli mit mond, mi lehet még ebből, egy kicsi jövőbelátásra van szükségem.



2014. ápr. 30. 02:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, elég fura! Valószínűleg tetszel neki, különben minek foglalkozna veled, hisz idegen vagy a számára...viszont érdekes, hogy akkor meg minek mutatott be a feleségének is?! Úgy értem általában a nős, megcsalásra hajló férfiaknak szerintem eszébe sem jut, hogy a "leendő harmadiknak" bemutassa anyukát...hülyeség...inkább titkolni szokták, vagy mindenféle rosszat mondanak az asszonyról, csak, hogy célba érjenek az új nőnél...szóval ez a része elég érthetetlen számomra. A másik pedig, ha nem közeledik és illemtudó akkor lehet, hogy csak barátkozni akar...viszont akkor meg minek "követ" kocsival a boltig?! Elég furcsa ez az egész...én azt javaslom, hogy legyél picit távolságtartó, ne bántsd meg, de ne furikázgass vele ide-oda...akárhogy nézem, mégis csak egy idegen országban vagy, más mentalitású emberek között, és annyi szörnyűséget lehet hallani! Legyél résen, és ha valami kezd nem stimmelni akkor szólj a családodnak is! Szerintem itt valami nagyon nem stimmel! 26/L
2014. ápr. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a nejének azért mutatott be mert egyszer véletlenül látott minket beszélgetni, meg sok szomszédjuk az ovi fele jár a pályaudvarra, ezt mondta. Ahhoz, hogy ártson már túl sokat tudok róla és a családjáról (munkahelyét ismerem, havi egyszer-kétszer meg is fordulok ott). A család tud az ismeretségemről, és itthon is megvan baj esetére az összes minden az emberről. Felét saját maga mondta el, a másik felét meg én derítettem ki innen-onnan, bár az igaz, hogy így is keveset tudok róla és vigyázok is. Az sms-eiben arról áradozik, hogy sok elintéznivalója és munkája van, meg elköltöztek már, de hiányzok neki, szeretne látni már és hogy nem sokára, amint lesz ideje, fogja a gyerekeit és elhozza őket, hogy játszhassanak a testvéreimmel.

Szóval valahogy viszonynak/szerelemnek kevés, barátságnak meg sok...

2014. ápr. 30. 02:53
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Mégis mit vársz egy családos embertől? Elég undorító, hogy még így is hazakocsikáztattad magad vele, amikor egyértelmű, hogy mire megy ki a játék.
2014. ápr. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Felajánlotta hogy hazavisz, mert messze lakom az bolttól és nehéz volt a cucc. Én nem másztam rá. Ő jött utánam.

Szóval elnézést, mi volt az undorító?

Képzeld el, épp hosszú idő után nincs senkim és sodródni akarok az árral, nem rámászni egy apukára, mert távolálljon tőlem ez a módi. Én egyszer sem kértem őt semmire, sőt nem is áll szándékomban őt zaklatni sem.

2014. ápr. 30. 03:13
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Egy családos ember esetében nem sodródunk az árral, lesz ami lesz alapon, hanem határozottan visszautasítjuk, ha már neki nem volt annyi esze, hogy ne kacsingasson félre. Ezt pont neked, nagycsaládosként tudnod kellene, de valószínűleg itt most pont nem gondolsz bele a gyerekek meg a feleség helyzetébe, mert elég önző és gyerekes vagy.
2014. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne szedj szét egy családot!!! Ne legyél egy roh**adt rib**anc, gondolj mi lesz ha kiderül, és a húgod később rád fogja hogy a kis barátja családja miattad ment tönkre, Fogj egyedül állót, nem házas férfit magadnak ne tedd tönkre a családot!!!
2014. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Eddig nem törtent semmi, ezt megegyszer szeretnem kihangsulyozni es szandekomban sincs felforgatni senki csaladjat. Hogy milyen a hazassaga, nem tudom, a felesegere sose panaszkodott, habar nem tünt tul meghittnek a kapcsolatuk.

Mivel hogy nehany intimebb gesztust leszamitva nem is tett igazabol semmi rosszat, csak nem tudom mit akar.

Es kedves utolso, en nem szoktam magamnak "pasit fogni", mert ez nem az en stilusom, az utobbi kapcsolatom is egy hasonlo spontan ismerkedesböl szarmazott, persze ö egyedülallo volt, de a lenyeg, hogy en sose keresek senkit.

Az apuka es köztem van azert par ev, ugy gondolom, hogy nem az en dolgom "gondolkozni", hogy mi lesz majd az ö csaladjaval, meg ha nincsenek erzelmek, nem is akarok belemenni semmibe, maximum baratsag a ket csalad között es a kis kocsikazasokat szepen elfelejtjük.

2014. ápr. 30. 19:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem fura ez a család, a pasas túlságosan kedves veled és ez nem jó. Vigyázz nehogy rá vegyen valami olyanra amit soha nem tudsz vissza csinálni.

Legyél távolság tartó egy kicsit. Nem tudhatod mi megy a 4 fal közt.

2014. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Én is tisztában vagyok, hogy valami nem stimmelhet a családban, messziről nézve tökéletes família látszatát keltik, de én azért találtam pár furcsaságot, ami nekem egy látszat-házasságnak tűnik, és ahogy mondod, nem tudni mi zajlik a négy fal közt. A pasast jó apának ismerem, dolgozik elég sokat, két munkahelye van, míg a neje világi nőként él. Az öltözködését nem jellemezném, mert nyomdafestéket nem tűr, soha nem köszönt, pedig én köszöntem neki mindig, lenézett stb. csak akkor lettem hirtelen érdekes, mikor bemutatott neki a férje. Minden áron akart velem néhány mondatot váltani, ami meg is történt, de akkor is lekezelően viselkedett velem.

Utolsó, vigyázok, persze, hogy odafigyelek, már ő is rájöhetett eddig, hogy nem a tipikus ostoba külföldi vagyok, s ha rá akart volna venni valamire, akkor nem tanított volna meg németül, hanem egyenesen beleránt. Legalábbis ez lett volna a logikus, nem igen tudok olyan őrültséget elképzelni, amit megtehetnék és nyelvtudás szükséges hozzá.

2014. máj. 1. 00:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tudsz elég jól még németül, így azt sem tudod, mint kit mutatott be a feleségének. Amíg nem vagy otthon a németben, ne barátkozz vele, mert nem tudhatod, mit akar. Persze lehet, hogy csak azt... De érdekes, hogy erre nem tett eddig semmi célzást. Én vigyáznék vele.
2014. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!