Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy elég regénybeillő...

Van egy elég regénybeillő sztorim, szeretném kikérni a véleményeteket, hogy megéri-e?

Figyelt kérdés

Fél éve Németországban élek, anyémékhoz jöttem ki, ők már régóta itt vannak. Nyelvet tanulok, mivel soha nem tanultam németül, így nincs munkám és tanulás sincs egyelőre kilátásban. Nagycsaládban élek, sok kisebb testvérem van (számszerint négy, de ez nem ide tartozik) és a nagyobbik hugomat én viszem óvodába és én is megyek érte, mióta csak óvodába jár. Volt egy feltűnően udvarias apuka, akit csak úgy ismertem, hogy fehér bmw-vével jön-megy, meg egyszer láttam kiszállni a céges autóból munka közben. Persze akkoriban nem tudtam sokat németül se.

Ahogy telt az idő, egyre közelebb merészkedett, néhányszor leszólított az óvodában, kérdezett ezt-azt. A komoly húzása februárban volt: az ovitól a közeli bevásárló központig követett autóval (láttam, csak úgy tettem, mintha nem vettem volna észre) és mikor kijöttem az üzletből megállt mellettem és megkérdezte, hogy hazavihet-e. Beleegyeztem. Hazavitt, közben próbáltunk beszélgetni, azt hiszem nem nagyon sikerült az akkori 100 szavas szókincsemmel. :)

Aznap délután már gyerekkel együtt várt, a kezembe nyomott egy cetlit, a telefonszáma állt rajta, hogy mikor elérhető és hogy szeretne velem meginni valamit.

Egye penész - gondoltam, - egy lazább nap reggelén elmentem vele a Bauhausba kávézni. Nemigen értettem pontosan, de a családjáról hadovált, arról, hogy házvásárlás előtt állnak, hitelt vesz föl rá, meg ilyenek, igazából nem tudtam, mire akart kilyukadni ezzel.

Telt az idő, párszor elvitt sétálni-beszélgetni, testiség nem volt, leszámítva, hogy amikor beülök mellé az autóba kezetcsókol egy "schöne Frau" kiséretében. Azt hajtogatja, hogy csinos vagyok, de nem mond semmi konkrétat, hogy mit akar. Bemutatta a nejét, a gyerekeit, ismerik őket a testvéreim is. Pár hete eltűntek az óvodából, így csak telefonon tartjuk a kapcsolatot, de fogalmam sincs, hogy miért csinálja ezt, bevallom ostobaság volt ilyesmibe beszállni, de nem történt eddig semmi, csak beszélgettünk és segített a nyelvtanulásban. Mivelhogy a hugom jó barátságban volt a kisfiával és hiányzik neki a kis barátja így néhány közös délután biztos lesz, de nem tudom egyszerűen, hogy mibe csöppentem. Jön utánam mint a pincsikutya, ami mondjuk engem nem zavar, mert nincs senkim, de semmilyen viszonyba nem szeretnék belemenni úgy, hogy mondjuk ő csak szexet szeretne és semmi mást. Rákérdezhettem volna, ahogy ő is megtette, de a sok hazafuvar után egyszerűen nem mertem, mert féltem, hogy megbántom ezzel, már volt hasonló baleset a nyelvtudásom miatt, annyi a szerencsém, hogy nagyon sok türelme van felém.

Azért szeretném, hogy ha ezt valaki laikus szemmel szemléli mit mond, mi lehet még ebből, egy kicsi jövőbelátásra van szükségem.



2014. ápr. 30. 02:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Értelek, hát igazából te már azért csak jobban belelátsz az "életükbe" Ahogy ki veszem a szavaidból a felesége egy hárpia lehet, és az is meg esik, hogy lehet az apa ott szeretné már régóta hagyni az asszonyt, csak mivel egy elég rafkós nő ki tudja mivel zsarolgatja az urát, sok minden meg eshet. De az is lehet, hogy csak azt szeretné ez a fickó tőled, hogy egy olyan barátság alakuljon ki köztetek, hogy tudjon veled beszélgetni a problémáiról.

Nem vagy egy buta nő az látszik, de a szemed a pályán legyen! :)

8 válaszoló voltam, vagyis az "utolsó"

2014. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem régóta vagyok Németországban, de nem egy olyat látok, hogy a középkorú férj a feleség tudtával tart szeretőt.
2014. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kilences! Ugy mutatott be, mint csak egy lanyt, akivel egy ovodaba hordja a gyereket es neha beszelünk, de valamit hozzatett a sajat nyelven azt sajnos nem ertettem.

Nyolcas! Nekem is ez futott vegig az agyamon, de hogy a neje tudna, kizartnak tartom. A problemairol beszel nekem mindig egy kicsit, de a felesegere sose panaszkodott, de nekem valahogy ugy tünt, hogy hiaba csinosabb a neje mint en, eleg antiszimpatikus nö. Hogy zsarolja es a ferje bennem latna a megertö baratot, szeretöt, vagy mast, nem tudom. Ez valoszinü kesöbb fog kiderülni, de ha csak ugy nem leszek en masodhegedüs.

2014. máj. 2. 11:35
 14/15 A kérdező kommentje:

Egybeveve azzal, hogy a ket csalad között is ismeretseget akar, felajanlotta a segitseget, ha törtenne valami, es az en testvereimet se szereti jobban, mint a sajatjait en nagyon össze vagyok zavarodva... Otthon ezt ugy fogalmaznam, hogy kitarto ferfiallat, de itt nem tudom mi a helyzet. Nehanyszor lattam öt es e nejet kocsival, de sosem neztem, maximum a szemem sarkabol, ennek ellenere a pasas, mindig ugy uutanam nezett, hogy a szeme majd kiesett es az sem zavarta, hogy a neje mellette ül.

A sors erdekes fintora, hogy közelebb költözünk hozzajuk, a pontos cimüket nem ismerem, csak a környeken jartam sokat es sokszor lattam az autojukat ott parkolni, ami ezutan fog törtenni, arra kivancsi leszek.

Az asszonyon lattam, hogy valamit nagyon akart tölem tudni ezert akart velem annyira beszelni, holott tudta, hogy nem leszünk mar baratnök, mert el fognak menni, de kivancsi lehetett a reakciomra, de ugy tettem, mintha nem ertenem a nagyreszet es ebbe belenyugodott aztan. Legalabb is en ugy lattam.

Ez a dolog annyira emeszt, hogy mar sokadik napja aludni sem tudok rendesen, mindig az jar a fejemben, hogy mibe csöppenhettem es mi var ram meg ezügyben.

2014. máj. 2. 12:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Én egész végig azzal voltam, hogy te fiú vagy...

Olvasom és olvasom...csak olvasom és azon mosolygok milyen fura lehetett ez egy férfinek, és hogy mekkora hülye voltál, hogy belemenétl.

Az utolsó 10 sornál jutott az emszembe, hogy lehetsz csaj is :DDDDDDDDDDDDD

2014. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!