Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátha itt többen nézegelődnek?...

Hátha itt többen nézegelődnek? Ismerkedés.


2014. máj. 1. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt se nagyon... Meg aki ír is, 2 üzenet után meglép... :D
2014. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna. :( Bár igazából én magam is csodálkoznék, már azon is, ha valakinek csak levelezni lenne kedve, de azon még inkább ha akár személyesen beszélgetni is.
2014. máj. 1. 01:47
 3/6 anonim ***** válasza:
A levelezésre még csak van esély, na de abból a talira... Azért már rendesen oda kell tenni magát az embernek. Be kell vetni minden vésztartalékot :D
2014. máj. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Én bármikor bárkivel szivesen találkozok... Szeretek ismerkedni :) van benne olyan flashelos érzés :)
2014. máj. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a találkozás sem konkrétan az a csajozás céljából lenne, arról már letettem. :( Csak simán jól esne néha csajokkal is beszélgetni, totál úgy mint haverokkal, csak mégis picit más úgy.
2014. máj. 1. 02:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedj a valóságban, sokkal biztosabb és stabilabb.

Igaz nekem is 'nehezebb', de hidd h értelmes lányt találj ezen az oldalon, nagyjából veled egy korú legyen, Õ is érdeklõdjön irántad, a közeledben lakjon (pár kilométeres körzetben), ez már annyira sok szürõ de nem akarlak elkeseríteni de elég közel van a 0-hoz. Levelezni nem nehéz, ugyanakkor ha a valóságban akarod folytatni az egyszerre nem megy. Persze vannak kivételek, hasonlóan lottó nyerési esélyekkel. Szval ha már neten szeretnél ismerkedni, akkor pl. randivonal.hu-n tedd. De ha valóságban szeretnéd folytatni az ismerkedést akkor ott is kezdd el, fontos az elsõ pár kontaktus és ez egy stabil ismertségnél nem szabad kihagyni.


Másik lehetõség neten kezdeni a levelezést,de abból vszeg levelezés is marad igaz szintén neten.


Tehát vagy ne ezen az oldalon, vagy ne neten.


De nem hiszem h nincs az ismerõseid között, akivel szívesen beszélnél (lány), elég pár szép szó, bók, vagy apróbb megjegyzés.

Beszélgetni pláne suliban sokkal egyszerûbb, vagy munkahelyen, ahova azonos érdeklõdés azonos cél miatt jártok, ilyen más társaság vagy a sport is. Ott is rengeteg lehetõség van h nõkkel beszélgess.


A fõbb problémád szerintem ott van, hogy nem veszed észre vagy nem élsz ezekkel és hagyod elveszni õket az idõben. Egyszerûen azokat sem ragadpd meg, amik alanyi jogon járnak neked. Csak mert létezel (pl. oxigén bevitel), vagy mozgás szabadság, vagy egyszerûen h beszélj egy lány ismerõsöddel random helyen random dolgokról. Lényegtelen h kicsoda, szép-e vagy nem, az is h mirõl, csak h beszélj. Szerintem haegfigyeled akár egy napodat a jelenben, észre veszed h eddig nagyon sok alkalmat hagyhattál ki.


Nyugodtan meg is számolhatod és leírhatod kommentbe, nincs benne semmi megalázó,pl. sokáig észre se vettem a szemezéseket...

2014. jún. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!