Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen taktikával ismerkedjen...

Milyen taktikával ismerkedjen egy alacsony srác/férfi?

Figyelt kérdés
165 centi vagyok jó indulattal, lassan 25 éves és 3 éve nem volt kapcsolatom, nem nagyon van szakállam, elég fiatalos arcom van pluszba még, mindig fiatalabbnak is néznek. A lényeg, hogy szeretnék párkapcsolatot, 18-22 éves korosztályban szemezgetek, de eddig nem jártam sikerrel ( sokszor a magasságom volt a kifogás, de lehet csak a "kifogás" volt ). Amúgy igényes vagyok, adok az öltözködésemre stb. stb. Társkereső oldalak játszanak valamennyire, vagy azt inkább hagyjam?

2014. ápr. 30. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
azokat hagyd, hacsak nem kedveled a dagadt lányokat, mert akkor az egy kincsesbánya (bár még ott is sűrűn találkozni helyi rémmel).
2014. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

szerintem mindenképp pici lányokkal kezdj.

és ebből a szempontból nem rossz a társkereső, ha őszinte vagy rajta és nem a randin derül ki esetleg, h a csajnál alacsonyabb vagy egy fejjel. nem kell semmi taktika. legyél kedves, rendes és mondom pici lányokat keress.:)

2014. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor azokat hagyom. Én vagyok paranóiás, hogy úgy érzem, mindig a magasságomon csúszik el a dolog?
2014. ápr. 30. 22:13
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

kis sámlival.

úgy tartja a mondás, hogy az a fiú, aki luca napjától készített kis székre áll a templomban, a karácsonyi éjféli misén, az meglátja élete párját!

sok sikert, bár kicsit még odébb lesz!

2014. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Természetesen alacsony lányok a nyerők nálam. Az ideálom az a 160 centi körül van, utolsó barátnőm is ekkora volt, magassarkúval sem volt vészes ( ugyebár én is hordok cipőt ).
2014. ápr. 30. 22:14
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

őszinte leszek. a 165 alacsony férfinál. szóval valószínű, az lehet a gond. nekem se tetszene a 171cm-hez egy alacsonyabb férfi. persze mindenki más.

sok az alacsony csaj, őket tuti nem zavarja, ha amúgy jó fej vagy!

2014. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A 171 valóban magas nekem ( sajnos ). Pedig a te magasságodban vannak a szép hosszú combú lányok, de nem is az a célom, hogy egy veled egymagas lányt meghódítsak, csak, hogy végre találjak egy lányt, akibe nem csak én szerelmesedek bele, hanem ő is belém.
2014. ápr. 30. 22:18
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

:) aranyos vagy, szerintem menni fog, csak kicsit azért nehezebben, mintha 180cm lennél.

sok sikert hozzá!

2014. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

6-os

Hülyeség, hogy nem zavarja. A 160minuszos libák is ragaszkodnak a 180pluszos palikhoz, még ha gerincsérvet is kapnak.


Kérdező

Valóban az alcsony lányok lehetnek a nyerők, de azért tudsz segíteni magadon.

- a haj legyen olyan kinézetű, ami optikailag hosszít

- fogyjál le, az arány fontosabb az magasságnál

- Hordj szűkebb ruhákat(szűk farmer, izompóló,stb.)

- Olyan cipőt válassz, aminek lehetőleg 2-3 centis a talpvastagsága.

- próbálj a jó dumával kompenzálni(whatever that means)

- megpróbálhatsz gyúrni(az izmokra terelt figyelem ugyan segíthet, de megint csak borítja az arányaidat)

2014. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ekkora vagyok, hát engem észre sem vesznek a lányok, mindenkinek két méteres fiú kell vagy legalább 185centi körüli a pici lányok meg különösen a magas fiúkra buknak.
2014. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!