Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Holnap fogok randizni egy...

Holnap fogok randizni egy fiúval még nem vagyok tapasztalt ebben, megkérdezte a fiú mit szeretnék csinálni? Most erre mit tudnék válaszolni? Ezt nem a fiúnak kellene így megtervezni?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat írjatok csak.

2014. máj. 1. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Azt tudod válaszolni, amit szívesen csinálnál vele, vagy akár nélküle.

Ha sétálnál, akkor azt, ha bármi mást akkor meg azt. Nem a program a lényeg, úgysem :)

2014. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

szerintem a fiúnak is kb ezek a gondolatai lehetnek :D "most mit csináljak? mit mondjak neki? ezt nem a lánynak kellene így megtervezni?"


elsőre mindenki bénázik, nyugi :) sokkal gázabb szerintem, mikor valakin látszik, hogy kezdő, akár randizás, akár szex, és közben megjátssza a nagy jampit. szerintem, mikor jó eséllyel szar idő lesz holnap is, zárt helyre szervezd a randit. pl sirius teaház? zárt, el lehet kényelmesen lenni, tipikus beszélgetős hely :)

2014. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát €n se vagyok tapasztalt. De ha szeretned, hogy o talalja ki, akkor mondd neki, hogy oda szeretnel menni ahova o el akar vinni vagy valami ilyesmi
2014. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! Ezt a fiúnak kell, illik szervezni! Talán nincs ötlete?
2014. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
nem feltétlen a fiúnak kell megszervezni... ha már így feletszi a kérdést lehet, hogy csak figyelmes akart lenni, és mindenképpen olyan helyre vinni téged ahol jól érzed majd magad.. bár ez nem annyira helyfüggő egy randin :D azt mondd neki ahova menni szeretnél. sétálni, moziba, korizni, mekibe, bármit
2015. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!