Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiú és...

Nagyon tetszik egy fiú és megkérdezte leszek-e a barátnője. Nagyon aranyos volt de mostanában olyan ellenséges. Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ráírtam facen és csak annyit írt hogy cs. Régen úgy köszönt hogy szia kicsim meg nem érdekli amit írok. Csak annyit válaszol hogy aha, nem tom, nekem mindegy meg ilyenek. Mi baja lehet?
2013. okt. 28. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
1. Kiszeretett belőled, vagy megunta hogy csak ő keress téged.
2013. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De még csak 2 hete járunk és én is sokszor ráírok vagy felhívom hogy talizzunk meg ő is.
2013. okt. 28. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőle! Szerintem ez a normális. Régen én se mertem kérdezni,nem is tudom, talán cikinek tartottam. De már rájöttem, hogy az a ciki ha találgatok, miközben meg is kérdezhetném.

Én nem tudom hogy a pasid milyen ember, de lehet hogy arra vár hogy valami baj van, és megkérdezd tőle, mert nem akar csak úgy elkezdeni panaszkodni.

Sok sikert!

2013. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Megszűnt az újdonság varázsa.
2013. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shai-Hulud ***** válasza:
30%
Két hét elég volt neki.... :-DD
2013. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!