Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy érez valamit?...

Lehet, hogy érez valamit? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomba aki tetszik nekem. Nem tudom mit érezhet, de furcsán viselkedik. Mikor portás volt és bementem a suliba rám nézett, aztán lehajtotta a fejét, mintha nem látna. Sokszor egymásra nézünk, majd elkapjuk a fejünket. Néha csak hátra nézek órán, és pont a szemembe néz. Mindenki mással beszél,de mi "átnézünk" egymáson néha, tehát kerüljük egymás társaságát.Egyszer hetekkel ezelőtt mikor még volt barátom, véletlenül összeért a kezünk és undorodó fejjel nézett rám. Bocsánatot kértem, de semmit sem mondott.Ha muszáj valamit megkérdezni inkább barátnőmhöz szól hozzá.. Mikor bulizni voltunk megkérdeztem, hogy táncolunk-e és onnantól egész este együtt voltunk. Miközben velem táncolt becsukta a szemet és a hajamat szagolta.( lehet csak majdnem elaludt, mert részeg volt) Mikor megöleltem és öleltük egymást kicsit közelebb húztam, aztán ő is szorosabban ölelt..Mikor egy barátjával táncoltam és le akart smárolni a gyerek, ő egész végig minket nézett, de mindig elfordultam. A szemem sarkából láttam, hogy minket néz.

2014. ápr. 17. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem érez valamit, ha mást nem is a hajad illatát biztosan :D aranyos ahogy leirtad bár a "portás volt" részt nem értem teljesen :D sztem probálj vele beszélgetni, jobban megismerni aztán majd csak lesz valahogy :) sok sikert
2014. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 évesek
2014. ápr. 17. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is érez valamit. Sok sikert! :)
2014. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy érez valamit. Úgy, hogy csak annyit tudok mondani sok sikert! :D
2014. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!