Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet majd még azért barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet majd még azért barátnőm, ha eddig 21 éves létemre csak 0%-os sikerem volt a lányoknál?

Figyelt kérdés
Egyébként azt vettem észre, hogy az utóbbi időben sajnos távolságtartó, ellenséges, (szarrágó) lettem.
2013. nov. 23. 03:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mégis kinek kéne egy ellenséges, távolságtartó szarrágó?
2013. nov. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utálom, hogy igazad van. :C
2013. nov. 23. 04:20
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ez rajtad múlik a leginkább!

Van valami oka annak hogy ilyen lettél.Próbálj meg nyitni az emberek felé,az elején nehéz lesz de ha sokat próbálkozol észreveszed hogy egyre jobban megy az ismerkedés!

Nem vagy távolságtartó és ellenséges mert akkor nem vágynál barátnőre sem.

Légy olyan amilyen igazából vagy és majd eljön a megfelelő ember aki szeretni fog.Csak SOHA NE ADD FEL!

2013. nov. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az utolsó írja ne add fel. Én is ilyen vagyok sajnos csak én próbálok közeledni legalább az emberekhez, 3s próbálkozok nem adom fel. Igaz barátnöm még nincs bár 1 éve már volt barátnőm de az már a múlt. Ne add fel, ismerkedj.
2013. nov. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se add fel, mert akkor csak magaddal tolsz ki. Én 27 éve vagyok teljesen sikertelen a lányoknál, azaz még csak randizni sem randiztam eggyel sem. De továbbra is próbálkozok.
2013. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!