Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nő létemre (28) mit írhatnék...

Nő létemre (28) mit írhatnék a társkereső oldalon a férfinak aki kép alapján szimpatikus?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam egy ilyen oldalra, van pár illető aki tetszene, de nem tudom mit írhatnék. Ötlet? :)
2014. máj. 3. 17:34
 1/9 anonim válasza:

Szia! Szimpatikusnak talállak. Van kedved ismerkedni?

Ennél tobb nem kell.

2014. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

"Szimpatikusnak talállak" Haha, ha nem lenne szimpatikus írnál neki?

Legyél eredeti, érdekes, de mégis önmagad.

2014. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fönn vagyok egy oldalon, lehet nekem írsz? de igazából mindegy, rövid legyen. Persze a többségnek gyereke van és házas, vagy csak szex kell neki, erre készülj.
2014. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! tudtad, hogy ma van a ___ világnapja? én se, de utánanéztem.
2014. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szimpatikusnak talállak. Van kedved ismerkedni?

Ez eddig oké, de utána hogyan tovább? Adott ugye két teljesen idegen ember, férfi, nő, vagy fiú, lány, szóval nem tudnak egymásról semmit, így miről beszélgessenek egymással? Mert ugye honnan is tudhatnánk mi érdekli a másikat mikről szeret beszélni, tehát most elkezdjük egymást vallatásszerűen kérdezgetni, de az is olyan erőltetett, nekem pl ezért is nem megy ez a netes ismerkedés, nem tudom hogy kezdjem el az ismerkedést, mert erőltetni nem akarom ezeket a hány éves vagy? hol laksz? mit csinálsz tanulsz, dolgozol? kérdéseket ezek amúgy is unalmasak. De amúgy meg egy tök idegen emberrel hogy kezdjünk el ismerkedni?

üdv: Tomaz

2014. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pasik miket írnak neked? Volt amelyik tetszett, na neked is valami hasonlót kellene.

Mivel nő vagy, a szia is elég lenne, de ha van lehetőséged, hogy az értelmi képességeidet is megcsillogtasd miért ne használnád ki.

Legyen valami olyan a leveledben amire lehet válaszolni, akár az, hogy kutya vagy macska, akár valami mélyebb, meg pár szó magadról, és arról, hogy mi a célod az ismerkedéssel.

2014. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meg azért is megy ez olyan nehézkesen, mert a sablonkérdések unalmasak, és megreked egy idő után az egész ismerkedés, de nem tudod milyen témát hozz fel ha nem tudsz róla semmit. Nem tudni, hogy arra a témára hogy fog reagálni. A pasi azt várja, hogy a nő lendítse valahogy tovább a társalgást, a csaj meg azt hogy majd a pasi hoz fel majd témát.

Tomaz

2014. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Noss, mivel nő vagy így bármit írhatsz-
2014. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem kell tobbet irnia. Mellesleg a pasinak se, ha o akarja megtenni az elso lepest. Egy ilyen uzenetre ugyanis eleg hosszan lehet valaszolni, ha a maik fel is szimpatikusnak talal. Nem kell egy vadidegennek, akirol azt se tudja az ember, hogy van e eselye nala ennel tobbet irni elso korben. Majd ha valaszol, akkor lehet emliteni a hobbit, satobbit.
2014. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!