Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy hozzám hasonló otthon...

Egy hozzám hasonló otthon ülős emberkének volna kedve beszélgetni? 15/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát ha szép lennél, akkor már rég elhívtak volna randira, és nem itt ismerkednél.
2014. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
És miről szeretnél beszélgetni( csak ne bármiről)?
2014. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nyilván..de mivel mint már említettem megfáztam... :) De igen nem vagyok szép..:) De legalább nincs rajtam 6tonna smink,amitől szép lehetnék :*;)
2014. máj. 3. 21:38
 14/20 anonim ***** válasza:
válaszolni luxus?
2014. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Írj.
2014. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyél meg....légyszi.....xddd Amúúgy....háát..politikában,vallásban,történelemben nem vagyok otthon..de innentől kezdve teljesen mindegy..igyekszem mindenkivel megtalálni a közös témát :)
2014. máj. 3. 21:40
 17/20 anonim ***** válasza:
hát én 21 vagyok és fiú, úgyhogy nem hasonlítunk kicsit sem :/
2014. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Rendben,,,

Akkor 10 mondatban (/db) fejtsd ki a véleményed a következőkről:

-pingvinek vándorlása

-game of thrones 3. Évad

-halo 4

-könyvek vagy tv

-911 el kapcsolatos össze esküvés elmélet

-macska vagy kutya

-emberölés

-13évesen

2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Írj :)) 19/F
2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

o.O A trónok harcának az első két évadját néztem...valahogy nem kötött le annyira,hogy megnézzem,a harmadikat is,így nem folytattam :)

Azért választanám inkább a könyveket,mert a TV/PC tönkreteszi a 21.század mebereinke egymással való kapcsolatát...Viszont a könyvek fejlesztik a szókincset,sokkal több mindent lehet belőlük tanulni,mint egy IQ zsibbasztó VV szemét műsorból..:)

Macska vagy kutya...hmm...én inkább kutyás vagyok...a macskák egyébként is valamiylen szinten veszélyesek lehetnek némelyik nőre..meddőséget okozhat pl...+ szerintem csak addig aranyosak,amíg kicsik...viszont egy kutyus,...húséges,lehet vele sokat játszani,éés..IMÁDOM őket,mérettől,fajtától függetlenül :D

Elítélemaz emberölést...aki ilyet tesz,én úugyan aztadnám nekivissza,nem pedig pár év börtönt,hogy aztán folytathassa...-.- gusztustalan és narcisztikus dolog ilyet művelni...az összes gyilkos egy beképzelt,egoista......hánynom kell az iylen emberektől..


A többihez nem tudtam hozzászólni...de remélem némileg sikerült kielégítenem vágyaidat :O

2014. máj. 3. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!