Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék még, hogy az...

Mit tehetnék még, hogy az önbizalmam növekedjen?

Figyelt kérdés

Elég sokat tettem a külsőmért. Régen több voltam vagy 25 kilóval. Mostanra eljutottam oda, hogy sok nő viszonylag helyesnek tart, de a legrosszabb esetben is átlagosnak mondanak.

Ettől függetlenül nem megy az ismerkedés. Nem vagyok elég társasági és beszédes. Állítólag a testbeszédem is azt sugallja, hogy nem is akarok ismerkedni. Pedig nem így van.

Ellehet velem beszélgetni amúgy - leginkább kettesben, társaságban nekem nehezebb -, de nekem az átlagosnál több idő kell, hogy valakiben eléggé megbízzak, hogy bensőségesebb beszélgetéshez.

Nem tudom, miért nem tudok szocializálódni. Talán hibába alakítottam ki egy vállalható külsőt, mert kísért a múltam, és nem tudom elhinni hogy tetszhetnék egy lánynak.


A fejemben sokkal nehezebb rendet raknom, mint a külsőmet javítani. De úgy látszik ha az előbbi nincs rendben, nem megyek sokra az utóbbival.


2014. máj. 3. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne légy már idióta!
2014. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem lettem beljebb :D
2014. máj. 3. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok is sokszor visszahúzódóak, akiknek semmi baj sincs a külsőjével. Szerintem semmi baj sincs azzal, hogy először szereted megismerni az embereket és csak utána bízol meg bennük, utána tudsz közvetlenebb lenni. Szerintem ez még jó is lehet:) utána meg, ha már ismered és kedveled tényleg rendesen beszélsz vele, mert felszabadultabb vagy a társaságában. Talán eddig olyan lányokat fogtál ki, akik ezt nem tudták kivárni, vagy talán nem is akarták.. Mindenesetre járj el többször társaságba és egyre jobban meg fogod szokni. A végén majd élvezed is. :) Aztán már csak idő kérdése és felfigyelnek rád a lányok is. :)
2014. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. *külsejével. Amúgy hány éves vagy?
2014. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alakul az, ha eleget eljársz szórakozni, társaságba, nem kel inni és nem kell mindjárt mélyinterjúzni másokkal, lehet dumálni alap témákról is, kit mi érdekel... nem olyan bonyolult ez.
2014. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
26
2014. máj. 3. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!