Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a könnyű ismerkedés titka?

Patricii kérdése:

Mi a könnyű ismerkedés titka?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen ismerkedek meg más emberekkel akar a való világban akár facebookon..Nem szeretném ezt igy folytatni tovább, mert unom már azt, hogy csak én vagyok ezzel igy és mások olyan könnyen ismerkednek, beszélgetnek egymással.

2014. máj. 4. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
pénz, az mindent megold.
2014. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyél bátor kezdeményezni, hogy úgy érzed, hogy megéri időt fektetni az adott emberrel való kapcsolatépítésre. Vedd úgy, hogyha mégsem sül el jól, akkor az nem a Te hibád, mert Te mindent megtettél, csak nem vagytok egymásnak valók.
2014. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A pénz nem segit a barátok szerezésében. :)

Második, köszönöm.. probálkozok.

2014. máj. 4. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Humor:)
2014. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ShapeShifter ***** válasza:
Lazaság.
2014. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alkohol.


(tapasztalat)

L

2014. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én viszonylag könnyen ismerkedek, könnyen barátkozom, de nálam az játszik, hogy nem félek az emberektől és a reakcióiktól sem. Nem muszáj azonnal mindenkivel mélyinterjúzni, bőven elég ha csak annyit tudnak, hogy mit szeretsz csinálni vagy ilyesmik.
2014. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vedd könnyedén, nem kell ráparázni, légy laza és magabiztos
2014. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szükséges túl sok barát. A barátkozáshoz idő kell. Az ember szert tesz egy-két barátra az általánosban, aztán a gimiben, majd ha még továbbtanul az egyetemen v. az "életben", de ahhoz, hogy valaki barátként nézzen a másikra, ahhoz idő kell. A felszínes ismeretségeknek nincs sok értelme. Olvastad a Kis herceget Saint Exuperytől?

"Te pillanatnyilag nem vagy számomra más, mint egy ugyanolyan kisfiú, mint a többi száz- meg százezer. És szükségem sincs rád. Ahogyan neked sincs énrám. Számodra én is csak ugyanolyan róka vagyok, mint a többi száz- meg százezer. De ha megszelídítesz, szükségünk lesz egymásra. Egyetlen leszel számomra a világon. És én is egyetlen leszek a te számodra..."

2014. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!