Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiu a buszról de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu a buszról de nem ismerem hogy kéne megismerkednem vele ha levélben bevalllom jó ötlet?

Figyelt kérdés
Már féléve tetszik és félek hogy valaki másba fog bele szeretni ha tovább várok.
2011. jan. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor írj egy e-mailt, elárulom ma már egyáltalán nem ciki ha a nő lép először, a válasz vagy igen vagy nem lesz!
2011. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem menj oda hozzá a buszon és szólítsd meg az a legjobb. Kérdezd meg pl hogy hova jár suliba, vagy dolgozni, mert sokszor láttad már ezen a buszon, hátha egyfelé mentek, vagy ilyesmi. Légy kreatív.

Sztem az olyan fura, hogyha valaki egyből azzal kezdi, hogy tetszel, én mondjuk lány vagyok, de ijesztőnek tartom az ilyet olyantól, akit nem is ismerek, mert nekem ehhez idő kell, és félnék, hogyha esetleg belemegyek abba, hogy ismerkedjünk, akkor rögtön "elvárás", hogy én is érezzek valamit, különben meg minek megyek bele.. Lehet kicsit zavaros lett, de remélem érted...

2011. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szólj neki minél előbb!!! Énn épp így jártam egy lánnyal, túl sokáig vártam, és azóta a haverommal kavar. És szólj, ne levelezgess vele!
2011. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

manapság a nő lép először:S annyit válzotott a világ tiszta rossz:S régen jóvolt hogy sokat táncoltak meg a fiú udvarolt a lánynak..most meg kb az van h szia teccel jössz dugni?? és itt még a pasi "kezdeményez"


amúgy én is voltam ilyen szituba. és jóötlet;)) soksikert:D

2011. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha kapásból bevallom hogy tetszik nekem levélben akkor csak elijesztem és elveszítem vagy nem egyébként a fiu elég csendes
2011. jan. 24. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha csendes sztem akkor is simán odamehetsz hozzá nagy baj nem lesz belőle!!!

Amúgy hova valósi vagy??

2011. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kétegyházi vagyok. De szerinted ha levélben vallok neki csak elijesztem?
2011. jan. 24. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
igeen , csak elijezsted, nekem se kellene olyan aki levéllbe vall szerelmet kb a szeméyles felér bármivel szal menj oda mit veszithetsz ?
2011. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és nem gáz h a lány mondajy a fiunak hogy tetszik
2011. jan. 25. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!