Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki teljesen meg...

Van egy fiú aki teljesen meg hülyített. Mi lesz az eredmény ha odamegyek hozzá és lesmárolom?

Figyelt kérdés
És vissza akarok vágni neki, mert elegem van a hülyeségeiből. Már nem akarok tőle semmi komolyat csak azt hogy érezze, hogy én mit éreztem iránta mindvégig.Mi lesz az eredmény ha odamegyek hozzá és lesmárolom? Tudom butaságnak tűnik de nem bírom másképp.

2014. máj. 4. 20:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Még az is jól jönne, csakhogy egy picit én is játszhassak vele.
2014. máj. 4. 20:47
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is így jöttem össze egy barátnőmmel hogy lesmárolt egy szórakozó helyen, és az nap éjszaka haza vittem és egész éjszaka szeretkeztünk. Reggel elkísértem hozzájuk. Nagyon sokáig együtt voltunk.
2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen csak az az igazság nem nagyon volt még ilyen smacizós alkalmam, és őszintén bevagyok sz*rva, főleg hogy félek a reakciójától.
2014. máj. 4. 20:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát necces a dolog :) de ha már régóta ismered stb. akkor tedd meg de írd meg mi lett a vége :D nagyon kíváncsi vok, utánad én is meg teszem :D 5-ös voltam
2014. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedden kerül majd rá sor. Valószínűleg, addig még összeszedem magam. :D
2014. máj. 4. 20:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Atomgáz lesz, de töltsd fel youtubera, mert engem érdekel. :D
2014. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Huhhhaaa :D már teljesen bele élem magamat a helyzetedbe XD Lehet tényleg atomgáz lesz :DDDDDDDDDDDD
2014. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen de mi lehet ami gáz lehet? Mi az a helyzet amikor gáz lehet?
2014. máj. 4. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!