Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, általában azért jelöltök...

Fiúk, általában azért jelöltök be egy csajt facebookon, mert akartok tőle valamit?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát általában igen és nem azért hogy eggyel több legyen az ismerösök száma:D
2014. máj. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Éncsak ezért.
2014. máj. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vagy mert tényleg ismeri

vagy hogy több ismerőse legyen

2014. máj. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Bazz.. Nem vagyok pasi de ha valakitől valamit akarok, odamegyek hozzá azt' jólvan. Vagy maxbejelölöm és később ráírok h "figy, beszélgessünk már, mizu?".. jó persze normálisabban. de annyira szánalmas hogy minden ekörül forog már. pedig khmm.. nem vagyok öreg..

és persze észre sem veszem ha egy srác bejelöl, illetve mit foglalkozzak én azzal ha élőben oda sem tolja a képét?

(bocs késő van)

2014. máj. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valamit biztos akarok tőle ha bejelölöm. Legtöbbször infót, hogy közelebb kerüljek hozzá mert őrülten tetszik és meg akarom szerezni magamnak. De ismeretlenül nem jelölget "csak úgy" normális ember, előtte illik pár levélváltás minimum.
2014. máj. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mr. Truth ***** válasza:
En sem vagyok olyan öreg... De én ha bejelölök valakit... Azért jelölöm be mert ismerem... Vadidegen nőket minek jelolgessek..? Ha akarok valakitől valamit akkor odamegyek élőben és ott mondom h "te figyu mán" és nem társkeresésre kellene használni azt a szart mert nem arra van... Ember... Kellj fel és járj!!!
2014. máj. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ember cselekedeteit mindig valami motiválja. Egy közösségi oldalon, ha valakit "megszólítok", minimum azt jelzem neki, hogy hé! Itt vagyok!
2014. máj. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És akkor a csajok akik bejelölnek akarnak valamit? Eszembe se jutott, ismerem őket és ennyi. Szép is lenne, ha mondjuk van 100 lányismerősöm és az összesre nyomulni akartam volna. Jól írták fentebb, nem társkereső oldal.
2014. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ezért jelölnék be lányokat akkor 600-700 lány ismerősömtől akarnék valamit? :O

Nem, barátság céljából is be lehet jelölni az adott lányt, nem mindig csak a szex jár a fejünkben.

2014. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!