Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek az első csóktól. Valamit...

Félek az első csóktól. Valamit ötlet, bátorítás?

Figyelt kérdés

Még sohasem csókolóztam és nagyon félek, hogy megijedek majd és visszautasítom az illetőt. Pedig tetszik nekem, szóval nem tudom mit csináljak....Ma találkozunk és biztosan próbálkozni fog.


16/L



2014. máj. 5. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak vedd lazára, próbálj meg nem rástresszelni. Hidd el, menni fog az, eddig senki sem mondta, hogy nem tud csókolózni (max azt, hogy béna benne:D)

Ha úgy alakul, és te is akarod, nézz mélyen a szemébe, esetleg kezdjétek egy kisebb puszival aztán mélyüljetek, majd ő "vezet"

2014. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PearlDiver ***** válasza:

A legfontosabb szabály, hogy engedd el magad és zárj ki mindent, csak a szerelmedre koncentrálj. Ne érdekeljen semmi, csak hogy feléje kifejezd a vonzalmadat. Ösztönösen menni fog!

24F

2014. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült a találkozó?:) 19/L
2014. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!