Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon jó ötlet-e másik apukáva...

Vajon jó ötlet-e másik apukával beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ma már anyuka vagyok és feleség(29é), de hiányzik a régi randizgatós, kötetlenebb élet. Nagyon szeretem a gyermekeimet és a férjemet is. Nem szeretném megcsalni és ezzel kockáztatni a házasságunkat, de néha olyan jól esne beszélgetni egy másik férfivel is, aki ugyanebben a helyzetben van, apuka, aki nem hagyná ott a családját, de hiányzik neki egy kis vidámság. Régen voltak fiú barátaim, ő is ilyen lehetne.Rossz ötlet, vajon lenne rá vevő? Én nem egy régi bulizós"pasival"ismerkednék, hanem egy visszafogottabbal. Lehet túl korán kötöttem le magam(az első babánk nem volt tervezett) és ezért érzek így, nem tudom.
2014. ápr. 17. 22:51
 1/9 LePeDő ***** válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel és ha őt nem zavarja, akkor szerintem rossz dolog csak nem sülhet ki belőle.
2014. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de vele inkább nem beszélném meg. Nem akarok belőle semmilyen zűrt.
2014. ápr. 17. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéled meg vele, akkor nem vagy vele őszinte...
2014. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem hiszem, hogy mindent el kéne mondanom neki.
2014. ápr. 17. 23:13
 5/9 anonim válasza:
Ha már most úgy érzed, hogy nem biztos, hogy mindent el kellene mondanod neki, akkor te nem csak barátkozni akarsz és ezt nagyon jól tudod. Egyébként nincs azzal semmi baj, ha az ember barátkozni szeretne ellentétes nemű emberekkel is. A baj ott kezdődik, ha titkolja...
2014. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Sokan fel fognak még háborodni ezen a kérdéseden. Készülj fel rá. De én megértem. És azt csak te tudod, hogy kell-e titkolóznod a férjed előtt vagy nem. Mert ha féltékeny típus, akkor nem érti meg mit akarsz, a másikban azonnal konkurenst fog látni, még akkor is ha csak virtuálist. De ha olyan aki megérti és tudodd hogy beleegyezik akkor ne titkold. De viszont ha elmondod és nem fog cirkusziolni, csak simán nem egyezik bele és ha te rspektálod is az akaratát, már ott lesz benne a kukac, hogy hátha mégis a háta mögött ki tudja mit csinálsz. Meg lehet hogy az egóját fogja sérteni, hogy miazhogy vele nem elég beszélgetned? Szóval meggondolandó mit teszel.

Kívánom, hogy sikerüljön probléma nélkül.

2014. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A férjemnek sok hülyeséget öntenek a fejére nap közben, így sokszor nincs is kedve beszélgetni. Biztos, hogy másban is megfordul sok gondolat. Én igazán megértem mindkét oldalt, aki emiatt az monja, hogy ne csináljam, mert nem lehet megállni és emiatt az is mondhatja, hogy nem szeretem igazán. Ez talán olyan mint a filmekben mikor az ember vállán egy angyalka és egy ördög is ül és nem tudja, hogy merre induljon.
2014. ápr. 18. 00:06
 8/9 anonim válasza:
Tudod szerintem Te már pont el is döntötted, hogy merre indulj.
2014. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, néhol kimaradt 1-1 betű.
2014. ápr. 18. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!