Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit várhatok ettől az egésztől...

Mit várhatok ettől az egésztől? Várjak rá? El kellene felejtenem, de nem megy. (Legyetek szívesek normális válaszokat írni, mert fontos! ) Ha valaki volt hasonló helyzetben, jó lenne, ha segítene. Nyugodtan írjon privát üzenetet.

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve megismertem egy fiút.

Nagyon kedves, szimpatikus fiúról van szó, az elején még magam is furcsállottam, hogy ennyire közvetlen. Nekem akkor kapcsolatom volt, bár elég rosszul működött, így nem annyira foglalkoztam vele az elején. Akárhányszor összefutottunk az utcán, vagy bárhol, mindig mosolygott rám, odajött hozzám, leszólított, egyszóval megkedveltem, nagyon.


Sajnos egy beszélgetés során kiderült, hogy van barátnője. Csalódott lettem. Természetesen ő is kérdezte, hogy nekem van-e valakim, én is elmondtam neki, hogy kapcsolatban vagyok, de rosszul működik. Onnantól kezdve főleg futólag láttam, volt, hogy több hétig még futólag se.


Idén ősszel összefutottunk. Beszélgettünk kicsit. Elmondtam, hogy szakítottam a barátommal. Felvettük a kapcsolatot újra, beszélgettünk interneten és jó párszor személyesen is taliztunk. Ezeket ő kezdeményezte.


Én mindig nagyon jól éreztem magam vele, gondolom ő is, mert különben nem kereste volna a társaságomat. Megfordult persze az is a fejemben, hogy talán csak azt szeretné tőlem, de a viselkedése olykor összezavart, illetve picit félénk és tapasztalatlan még.


Ha kettesben voltunk, mondjuk megbeszélt találkozáskor mindig, eléggé zavarban volt a közelemben, amit humorral próbált kompenzálni.


Érezhető volt a szikra közöttünk. Állandóan mosolygott, kivéve, ha komolyabb dolgokról beszélgettünk. Bizalmi kapcsolatba kerültünk.


Megosztottunk sok mindent egymással. Elmondta a problémáit, a terveit a munkájával kapcsolatban, szóval mindent, nagyon egy hullámhosszra kerültünk.


Beszélgetés közben sokszor megérintett. Szinte mindig a lehető legközelebb állt hozzám, ha tehette. Kereste is a szituációt, hogy lehetősége legyen rá.


Észrevettem, hogy szexuálisan is vonzódik hozzám, ezt igaz nem nehéz volt leszűrni, mivel minden beszélgetésnél feljött a szex (mindig ő kezdeményezte). Ha nagyon belement a dolgokba, én hárítottam. Nem utasítottam el, csak okosan válaszoltam, hisz nem szabad pasi, én meg nem vagyok könnyű préda. Magyarán nagyon működik a kémia köztünk.


Kíváncsi volt arra, hogy mi a véleményem róla, mint pasiról, illetve egyszer arra is rákérdezett, hogy megpróbálná-e vele együtt, tehát a párkapcsolatot.


Mindig kérdez a pasikról, mármint van-e már valakim, sőt, még az exemről is, hogy láttam-e mostanság.


Az elmúlt pár találkozásnál mindig megdicsért, hogy: "de szép vagy mai is", "jól nézel ki" stb. Én is megdicsértem persze.


A legutóbbi találkozáskor nagyon zavarban volt, látszott, hogy kényelmetlenül érzi magát, ami miatt én is zavarba jöttem. Volt pár kínos csönd, amit feldobott persze kérdésekkel. Vagy rám, vagy lefelé szegezte a tekintetét, a cipője orrát nézte. Feszültnek tűnt. Nem értem miért mondjuk, rengetegszer beszélgettünk már. Hozzáteszem, nem láttam, nem is beszéltünk több napig ezt a találkozást megelőzőleg. Rögtönzött tali volt.


Sajnos eléggé elfoglalt, kevesebbet keres, főleg csak futólag találkozunk, ami zavar.


Sosem voltam ilyen helyzetben. Mit várhatok ettől az egésztől? Várjak rá? A legjobb döntés a felejtés lenne, tudom, de nem megy. Vajon mi járhat a fejében? Tanácsok?



2014. máj. 5. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ember aki ezt elolvassa neked
2014. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elég érettnek gondolod magad a szexhez, akkor dúgd meg jól, de ha még nem, akkor inkább vibrátort használj egyenlőre.
2014. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őt.
2014. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Remélem lesz aki elolvassa.


Mondani könnyű, hogy felejtsd el. Próbáltam...próbálom.

2014. máj. 5. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
én elolvastam :D amúgy ha ennyiszer keresett illő lenne neked is őt, találkozzatok! el fogod rontani ha sokat túráztatod, ha kell, akkor adj egyértelműbb jeleket. kerülj olyan szituba hogy könnyen meg tudjon csókolni, stb stb, öleld meg szorosan, bármi, ki tudod találni szerintem :)
2014. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltunk olyan helyzetbe. :D Bevallom, zavarba jöttem akkor, mert közeledett felém, sokszor hozzámért, DE mégse mert megcsókolni... Talán félt, vagy nem tudom.
2014. máj. 5. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez irtóra túl van bonyolítva. Ha jól érzitek magatokat egymással, találkozzatok gyakrabban, fejezzétek ki vonzalmatokat szavakkal és tettekkel, akár a te kezdeményezéseddel. Ha sokáig húzod, teljesen elbizonytalanodik és emiatt távolodik el tőled.
2014. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van barátnője, nem? És veled találkozgat.. Gondolod melletted nem ezt fogja csinálni? Gondolkodni is kellene néha..
2014. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy eltávolodjon, viszont nyomulni se szeretnék...:(


Tudom, hogy lépnem kellene valamit...


# 8 Az életben semmire sincs garancia.

2014. máj. 5. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Intő jelek:

- Kerüli a komoly témákat (nem is kell az ismerkedéskor rögtön drámázni, de szerintem azt vesszük igazán komolyan, akivel a fajsúlyosabb témákról is beszélni tudunk..)

- Bizonytalankodik: értem, h van barátnője, és nem tudja, h mit várhat tőled....Számomra nem egy férfias jelem, az olyan, aki másnak udvarol, és talomba megtartja a barátnőjét,ha nem jönne össze az új (Persze az esetek legtöbbjében így történik a pár csere...a régi még megvan, az új meg még alakul.... nem ítélem el, csak ha többet akar, miért nem mondja...ez már komoly téma lenne: a jövő)

- Sokszor hozza fel a szexet: persze, mert, ha a nyakába ugranál, akkor rajta a felelősség... Szerintem neki ez lenne a legjobb megoldás: jókat szerelmeskedni veled, miközben nem változtatna az égő világon semmit (szerintem túl gyáva a járt utat elhagyni, és kockáztatni)


Szerintem ne bonyolítsd meg a dolgokat. Elég sokat randiztatok ahhoz, h ha valami zavar rákérdezhetsz.

Ha meg lefekszel vele (bár biztos felemelő lenne egy ideig), félő, h egy jó darabig nem fog semmi sem változni....

2014. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!