Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől tetszik meg egy nőnek...

Mitől tetszik meg egy nőnek egy férfi? Mi váltja ki belőle azt hogy meg akarja szerezni? Plána ha barátnője van vagy felesége?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem meg hogyan alakul ki az ilyesmi. Nagyon sok nő ismerősöm van, de nem szoktak belémesni. Viszont nagyon jóban vagyunk. Pl. munka kapcsán elbeszélgettem egy recepciós fiatal csajjal és pár hét múlva amikor plázában összefutottunk véletlenül, akkor örömmel és puszikkal köszöntött. Pedig a barátnőmmel voltam és nem is haverkodtunk össze annyira, csak kedvesen-poénkodva elbeszélgettem vele amíg várakoztam. Szóval jó a kisugárzásom, kedvelnek az emberek főleg a nők. De nem szoktam viszont bejönni nekik, legalábbis nem szokták mutatni.


Ezért furcsállom hogy amikor egy kapcsolatban lévő férfire rámozdul egy nő. Mi fogta meg annyira hogy el akarja szedni a párjától? Legjobb haverommal voltunk egy kisebb társasággal egy kocsmában. Volt ott egy ismeretlen pár és még néhány csaj-srác a barátaink mellett. A páros női tagja kiderült hogy beleszeretett a haveromba, pedig ugyanúgy viselkedett mint mindig, sőt tök barátaim beszélt végig vele mint bárki mással. MInt velem, nem pedig úgy mint amikor csajozik. És a nő mégis beleesett. Ezt nem nagyon értem.



2014. máj. 6. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy nagyon jó pasi legyen, más nem számít. Jó haj + kis borosta és kész:D
2014. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külsőre nézzen ki férfinak, na most ezt úgy értem hogy lehet helyes is DE vannak olyan férfik akik egyáltalán arcra nem helyesek még is van bennük kellő férfias kisugárzás. Vagy éppen jó a testük, ez ellensúlyozza ha arcra nem túl jó.

Fontos az is,hogy határozott e a fellépése, mennyire van önbizalma vagy éppen önismerete. Sok pasi van aki még magával sincs tisztában. Ez egy kicsit lehengerlő.

Az élet más területén is sajnos gondok vannak emiatt ha valaki önmagával nincs tisztában.

2014. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Férfias kisugrázás, magabiztos fellépés és humor. Ezek a főbb ismérvek, de számtalan mellékszállal megspékelve.

Viszont a kérdésben szereplő recepciós hölgy akár önértékelési zavarral is küzdhet, akinek állandó megerősítésre van szüksége: el tudja venni más pasiját. (Én ezt Gregor Bernadett szindrómának hívom)

2014. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!