Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy a fiú, akit...

Mit tegyek, hogy a fiú, akit szeretek, belém szeressen?

Figyelt kérdés
Már régen jóban vagyok vele. Azt mondta, hogy én vagyok a legjobb lány barátja, de mégsem hívott soha randira, vagy ilyesmire...

2014. máj. 6. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Intimebb dolgokat.
2014. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha magadért nem szeret meg akkor színészkedve sem fog.

2014. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak add onmagad, csinaljatok minel tobb kozos programot , es erezzetek magatokat jol.., a soksok elmeny megszeretett majd,..! Es ne legyel konnyen kaphato, mert azt tekintik izgalmasnak a ferfiak! Ha valakiert meg kell kuzdeni! Az en baratom igy szeretett belem! 20)L
2014. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeress olyat, akinek legalabb tetszel... ezt kell tenned


ahogy mar irtak, ha nem megx, akkor hiaba erolteted, szarbol nem lehet varat epiteni... ha nem szeret hat nem szeret

velem is volt olyan, hogy odavoltam egy csajert de nem jott oysze, aztan bepasizott es csak a fejemet fogtam,,hogy "meg jo hogy nem emgem valasztott, mert ez egy kapcsolatfuggo, baratarulo, szemellenzos csaj, ha szerelmes".... aztan evekkel kesobb otthagyta azt a pasit mert megtetszett neki egx masik pasi.. milyen jo lett volna ha velem jon kssze, nem?:D

2014. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!